С Nike под дождем совершенно другие ощущения

Ролик от агентства Perfect Fools, в котором бренд Nike тестирует свой продукт на дождливых улицах Лондона.

Чтобы дебютировать со своими новыми кроссовками в Шанхае, Nike представила интересную видеоигру для покупателей прямо в магазине. В Европе бренд решил ориентироваться на более практическое тестирование своего продукта и отправил бегунов на настоящие улицы в не очень хорошие погодные условия.

Бренд пригласил поучаствовать в подобной эстафете 20 профессиональных бегунов, чтобы протестировать новые кроссовки на улицах Лондона под дождем. После чего спортсмены давали свои комментарии и говорили про свои ощущения бега в кроссовках Nike.

Диана Мехедок 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитної програми «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.