Спрячься от всего мира под одеялом от Parachute

Всем нам знакомо настроение, когда не хочется выходить наружу, ведь там придется иметь дело с людьми, там нас поджидают налоги и плохие новости. Бренд Parachute предлагает Вам запрятаться под одеялом на пару минут и забыть обо всех тревогах и проблемах.

Эта кампания для бренда банных и постельных принадлежностей Parachute, созданная агентством «Office of Baby», транслируется в метро, на рекламных наружных щитах, на такси и киосках в Нью-Йорке. Также планируется ее реализация и в Лос-Анжелесе.

Диана Мехедок

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.