Стартував прийом ідей на пітчинг The Next Big Thing. Generation

Сьогодні, 29 травня, 1+1 медіа розпочинає прийом робіт на пітчинг ідей The Next Big Thing. Generation. Заявки подаються у двох номінаціях: X-серіали та Z-веб-формати, до останньої приймаються ідеї YouTube-каналів та серіалів для Instagram, тривалістю рівно одна хвилина. Прийом триватиме до 23 липня включно.

Брати участь у пітчингу можуть усі охочі, яким вже виповнилося 18 років. Подати роботу можна через спеціальну форму на сайті проектуmedia.1plus1.ua/pitching.

Ідеї у кожній із номінацій не мають жодних жанрових обмежень.

Відбір фіналістів проходитиме у три етапи. На основі голосів журі та глядацького онлайн-голосування буде обрано ТОП-20, співвідношення 70% на 30% відповідно. На другому етапі півфіналістам буде запропоновано деталізувати свою ідею, надіславши сценарій від 2 до 5 серій/випусків. Після чого журі визначить ТОП-10, які вже на фіналі особисто захищатимуть свою ідею.

Наприкінці вересня буде відібрано по три переможці у кожній номінації. Володарі перших місць отримають реалізацію власної ідеї.

Нагадаємо, минулого четверга 1+1 медіа презентувала оновлений пітчинг ідей. Теорія поколінь та нові форми стали у фокусі концепції проекту на 2018 рік.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

5G спасает жизнь. Новая реклама Vodafone

Новозеландское подразделение оператора Vodafone выпустило новую рекламу — о преимуществах нового стандарта связи 5G.

От руки: как идеи находят путь к аудитории через подпись

В сентябре британская организация “Международная амнистия” (Amnesty International) выпустила серию принтов в поддержку кампании за права человека в Индонезии. Главный призыв — поставить подпись в защиту свобод от гендерных преследований, за свободу самовыражения и прекращение практики детских браков

Ikea призывает передавать дальше старую мебель

Компания Ikea решила реабилитировать старую мебель в глазах публики.