TABASCO создало пятую айдентику для Велосотки

Креативное агентство TABASCO разработало новую кампанию для велогонки “Киевская сотка-2019”.

“Мы создали коммуникацию, которая обращается к амбициозным. Сто километров на велосипеде может преодолеть не каждый человек. Чтобы участвовать в гонке, нужна огромная сила.”, — объясняет Art Director TABASCO Артем Гусев.

TABASCO поддерживает проект Сергея Харчука со дня основания в  2014 году. Каждый год количество участников неизменно растет. На сегодняшний день зарегистрировано 2000 участников «Киевской сотки — 2019».

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.