Тато, дріжджі та Facebook. Пасхальна кампанія від Kinograf для «Духмяна Хата»

Цей кейс був створений командою Kinograf напередодні Великодня, але його секрет розкрився тільки зараз.

«У тиждень перед Великоднем на ринку дріжджів спостерігається сплеск і ажіотаж — адже Великдень — це головне свято для маленьких помічників для випічки.
Молодому бренду «Духмяна хата» складно бути в оточенні маститих конкурентів з довгою історією (Львівські Дріжджі, Саф-Момент)» — розповідає креативний директор Kinograf Олег Киселиця. «Потрібно було знайти нову аудиторію для бренду, буквально заразити потенційних споживачів дріжжеманіею і продемонструвати легкість процесу випікання на живих дріжджах.
Kinograf силами креативного директора, автора блогу про непросту батьківську життя, продемонстрував, що з живими дріжджами легко випікати навіть якщо ви цього ніколи не робили!
Кулінарний героїзм був дуже похвально сприйнятий публікою Фейсбук і живі дріжджі «Духмяна Хата» отримали нових послідовників, які стали фатамі дріжджовий випічки».

Дивіться історію про історію — як Kinograf  створив екшен для бренду  Lesaffre, в якому голова родини переміг стереотип про складність випікання на живих дріжжах, але все-таки програв в підсумку…

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

7 цікавих фактів про стрічку «Поліна і таємниця кіностудії»

22 серпня в прокат вийшов українсько-бельгійсько-фрацузький фільм «Поліна і таємниця кіностудії». Стрічка розповідає про 11-річну дівчинку Поліну, яка подорожує загадковими ...

В США открыли мемориалы «обезличенным женщинам»

Видеосервис Hulu решил привлечь внимание к проблеме гендерного неравенства, а заодно прорекламировать новый сезон сериала «Рассказ служанки».

Финское агентство согнало семь потов с креаторов и сделало парфюм

Говорят, для любого достижения нужны кровь, пот и слезы. И одну из этих телесных жидкостей финское агентство Mirum Helsinki превратило в парфюм, попытавшись извлечь из нее запах креативности.