Только Under Armour, только хардкор!

Новая атмосферная кампания для бренда Under Armour, созданная нидерландским агентством Nomads, рассчитана на спортменов-любителей хардкора стран Ближнего Востока.апоео

Весь ролик — это апофеоз физических сверхусилий и самоотдачи до полного изнеможения.

Такой фильм могли сделать только уроженцы Скандинавии, они его и сделали. Режиссером выступил американец шведского происхождения Налле Бьорн Сйолдбад а оператором — финн Пасси Пауни.

Ну и для большей атмосферности ролик снимался  в городе Триполи, Ливан, в потрясающем районе, спроектированном великим архитектором Оскаром Нимейером.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.