Торгова мережа «Таврія В» запустила акцію лояльності з книгою «Снігова королева» з доповненою реальністю

З 18 листопада 2019 року в торгових мережах «Таврія В», «Космос», «Блиск і відро» проходить акція лояльності з продажем книги «Снігова королева» з доповненою реальністю. Партнером акції стала компанія Art Nation Loyalty, яка розробила книгу, а також key visual рекламної кампанії й супутні POS-матеріали.

Слоган акції — «Оживи крижане серце». Покупця запрошують в казковий світ, де герої Ганса Крістіана Андерсена «оживають» за допомогою безкоштовного мобільного додатку WowBox AR. Акція проходить в 95 магазинах у всіх регіонах покриття мережі: Одеса, Хмельницький, Херсон, Миколаїв, Харків, Київ. У період проведення акції магазини мережі брендовані в стилі популярної казки, що створює особливу різдвяну атмосферу. Закохані Кай і Герда, холоднокровна Снігова Королева, веселий Олень і Сніговик — улюблені герої оселилися в торгових зонах, поруч з якими відчувається дух казки і прийдешнього свята. Тепер повсякденні рутинні покупки можна урізноманітнити, зробивши паузу в фотозоні з доповненою реальністю. А вийти з магазину можна з найкращим новорічним подарунком — AR-книгою.

Чим вона унікальна? Ілюстрації для нової «Снігової королеви» створювала відома українська художниця Євгенія Гапчинська. Обкладинка книги і 7 ілюстрацій перетворюються в анімацію за допомогою налаштунку WowBox AR, який також дозволяє слухати аудіоверсію казки трьома мовами (рос, укр, англ), робити фото та відео з улюбленими персонажами. Читачі можуть відразу ж ділитися контентом з друзями в соціальних мережах, залучаючи їх у чарівний казковий світ. Таким чином, прочитання книги стає захопливим сімейним дозвіллям, яке об’єднує покоління дітей і дорослих. Перші позитивні відгуки вже публікуються в соціальних мережах, хоча акція тільки почалася. Контент з доповненою реальністю має віральний ефект, що підвищує інтерес до самої книги.

Придбати «Снігову королеву» можна в магазинах мережі «Таврія В» за доступною ціною, виконавши умови акції:

  • зробити покупки в магазинах мережі «Таврія В»;
  • за кожні 70 грн у чеку отримати фішку;
  • додаткові фішки можна отримати за придбання акційного товару компаній-партнерів, відзначених спеціальними цінниками;
  • зібрати таких 10 фішок;
  • отримати книгу за спеціальною ціною — всього за 99 грн.

Мета акції — збільшити середній чек і залучити нових покупців.

«Ми створили й розвиваємо серію унікальних книг з доповненою реальністю «Читай та грай» для популяризації читання серед дітей. Нова «Снігова королева» видана за підтримки партнера — компанії «Таврія В», яка повірила в успіх продукту. Книга вийшла у відповідь на запит споживачів, які жадають яскравих вражень, але при цьому не готові жертвувати гаджетами. Ми об’єднали емоції, гейміфікацію і смартфон в одному продукті для сімейного дозвілля. Зараз оптимальний сезон для старту акції з продажем такої книги, адже «Снігова королева» з доповненою реальністю — це чудовий подарунок для дитини і батьків. Ми робимо ставку на те, що книга стане магнітом для сімейної аудиторії напередодні новорічних свят. Ці гіпотези формуються на оцінці успішного попереднього досвіду — у 2017-2018 рр. наші AR-книги, «Аліса в Країні див», «Аліса у Задзеркаллі», досягли рекордних продажів. Було продано 1 241 050 книг за 4 флайти акцій лояльності в українській мережі «АТБ» і білоруської мережі «Євроопт». Зараз тренд доповненої реальності тримається на піку, а ми готуємося до нового рекорду!«- коментує генеральний продюсер Art Nation Едуард Ахрамович.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире