Toyota превращает ваши страхи о покупке авто в милых, но жутковатых зверьков

В Новой Зеландии бренд автомобилей Toyota изо всех сил старается рассказать о своей кампании «Drive Happy Project» с помощью забавного ролика и примечательных метафор в нем.

Агентство Saatchi & Saatchi подготовило ролик, в котором изображены разные люди на грани совершения большой покупки, но их словно держат фантастические создания.

«Drive Happy Project» от Toyota предложит прозрачную ценовую политику во всех представительствах по всей стране и обещает доступ к более широкому выбору автомобилей. Производитель автомобилей предлагает гибкие варианты тест-драйва, так что потенциальные покупатели не ограничатся только десятиминутным движением по окрестностям. Также для них будет введен семидневный вариант возврата денег при условии соблюдения определенных правил.

Диана Мехедок

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитної програми «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.