У Києві проведуть конференцію з реклами в соціальних мережах Ad Insight

15 листопада рекламна агенція Median ads & School, конференція SMM Rocks та креативна агенція NGN.agency організовують конференцію з реклами в соціальних мережах — Ad Insight.

Захід об’єднає 13 спікерів з 5 країн, які поділяться власними стратегіями та підходами, що принесли колосальні результати їх компаніям. Загалом, на заході прозвучить 9 доповідей, під час яких можна буде ознайомитися з унікальними тактиками та практичними кейсами від топових фахівців.

Кожен відвідувач зможе взяти участь в одному з 3 воркшопів та прокачати свої практичні навички: Facebook Pixel & Google Tag Manager, Post-click Сonversion Rate Optimization та розробка структур рекламних кампаній та комунікацій в креативах.

Також гостей очікує панельна дискусія та нетворкінг.

Ділитись інсайтами будуть Євген Мокін (Median ads & School), Андрій Осіпов (Школа веб-аналітики Андрія Осіпова), Олексій Ткачук (Setters), Євген Тимошенко (Genesis), Катерина Галіна (Aitarget), Володимир Галіка (NGN.agency), Павло Антонов (Httpool) та інші. Організатори запросили спікера із США, який витрачає на рекламу $40 мільярдів на рік, — Олександра Федотова, засновника Af Media LLC.

Захід відбудеться у конференц-холі «Депо».

Дізнатись більше інформації про конференцію та придбати квиток можна за посиланням.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире