У ролику Nike знялась перша ракетка України

Перша ракетка України Еліна Світоліна долучилась до рекламної кампанії Nike – «Dream Crazier». У відеорекламі спортсменка розповідає про власний кар’єрний шлях та свого кумира – американського тенісиста Андре Агассі.

За словами Світоліної, тренери неодноразово наполягали, аби вона грала в традиційному стилі. Але для неї це «трохи нудно», тому вона вирішила йти своїм шляхом. І саме це її виділяє, вважають в Nike.

У кампанії «Dream Crazier» брали участь і інші відомі спортсменки, серед них – гімнастка Симона Байлз, сноубордистка Хлоя Кім, тенісистка Серена Вільямс.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Вийшов тизер екранізації «Миколи Джері» Івана Нечуя-Левицького

На YouTube презентували тизер екранізації повісті Івана Нечуя-Левицького «Микола Джеря». Режисером стрічки «Джеря» виступила Ірина Правило, а оператором-постановником – Сашко ...

E-commerce и премиум диджитал-медиа драйвят уровень рекламных инвестиций в бьюти-сегменте

Согласно Прогнозу Beauty Advertising Expenditure Zenith в 2021 инвестиции в рекламу в бьюти-сегменте выростут на 4,7% по сравнению с -1,2% в 2018 и 2,7% в 2019,

Рождественская сказка о драконе в рекламе John Lewis

Огнедышащий дракон, который жжет и пепелит, был темой 2019 года. И сеть супермаркетов John Lewis напоследок тоже решила приобщиться к ней.