У ролику Nike знялась перша ракетка України

Перша ракетка України Еліна Світоліна долучилась до рекламної кампанії Nike – «Dream Crazier». У відеорекламі спортсменка розповідає про власний кар’єрний шлях та свого кумира – американського тенісиста Андре Агассі.

За словами Світоліної, тренери неодноразово наполягали, аби вона грала в традиційному стилі. Але для неї це «трохи нудно», тому вона вирішила йти своїм шляхом. І саме це її виділяє, вважають в Nike.

У кампанії «Dream Crazier» брали участь і інші відомі спортсменки, серед них – гімнастка Симона Байлз, сноубордистка Хлоя Кім, тенісистка Серена Вільямс.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.