Україна отримала срібну нагороду за проєкт зі штучним інтеллектом

ISD Group взяли срібло на найбільш відомій премії Великобританії Shots Awards за проєкт зі штучним інтелектом, який демонструє різницю між пропагандою та незалежними новинами.

Врученя почесаної нагороди відбулося на Церемонії нагородження міжнародного фестивалю Shots Awards у Лондоні.

Команда здобула срібну нагороду у категорії «Best Use of Emerging Tech» за проєкт AI Versus.
AI Versus — це соціальний експеримент, який показує вплив пропаганди на світогляд людей. Для реалізації проєкту команда створила два штучних інтелекти, яких протягом 6-ти місяців навчали за допомогою новин двох російських телеканалів: провладного «Россия 1» і приватного телеканалу «Дождь».

Золото у цій же категорії «Best Use of Emerging Tech» виграла робота «Carlings-adDRESS THE FUTURE», що здобула Гран-прі у категорії «Digital Craft» на цьогорічному Cannes Lions.

Нагадаємо, що раніше ISD Group отримали першу нагороду за технологічний креатив в Україні: бронзу на фестивалі Cannes Lions, а також золото на берлінській премії Ciclope Festival.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Переможців Effie Awards Ukraine 2019 обрано!

Effie Awards Ukraine 2019 оголосила імена найефективніших кампаній у сфері маркетингових комунікацій України на щорічній Церемонії нагородження переможців Effie Gala.

Serviceplan Health Украина – новая эра в маркетинге фармы и здравоохранения

Serviceplan Group в Украине расширяет экспертизу в области здравоохранения и совместно с компанией Медикал Дата Менеджмент (МДМ) запускает новый бренд – Serviceplan Health Украина.

Нейромаркетинг: дослідження та аналітика

Пропонуємо вам низку матеріалів у вигляді фрагментів з книги Олександра та Софії Курбан «Нейромаркетинг: реклама, PR, digital-marketing, брендинг». Для початку поговоримо про нейромаркетингові дослідження.