В Финляндии Путину и Трампу напомнили о свободе прессы

Когда Дональд Трамп и Владимир Путин прибыли в Хельсинки на свой саммит, их встретили рекламные щиты, плакаты и ситилайты на остановках , которые напомнили, что Финляндия — это «земля свободной прессы».

Агентство TBWA \ HELSINKI и крупнейшая газета Северной Европы Helsingin Sanomat, приветствовали президентов Путина и Трампа  напоминанием о свободе прессы во время их саммита в Хельсинки, поскольку оба лидера, как известно, пытаются контролировать СМИ в своих странах.

Рекламные щиты были изготовлены на английском и русском языках и размещены по всему Хельсинки, в основном на маршрутах передвижения президентов на саммит из аэропорта.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Instagram дозволив брендам завантажувати маски. Як відреагував REVOТМ

Віднині користувачі Instagram мають можливість не лише підтримати свій улюблений продукт, але навіть у нього перевтілитися. 14 серпня соціальна мережа відкрила українським компаніям доступ до створення власних брендових масок доповненої реальності

У Києві презентують виставку про перехідні стани людини

22 серпня в галереї «Лавра» відкриється виставка «Blue Monday» художників Романа Михайлова, APL315 і Бориса Кашапова. Початок відкриття — о ...

Від 10 000 грн на гаджети: в MOYO порахували, скільки коштує зібрати школяра

Школа - не тільки зошити та ранці, але і смартфони, ноутбуки, електронні книги та багато іншого. В MOYO порахували, в яку вартість обійдеться батькам екіпірувати дитину технікою.