В Лос-Анджелесе забили фонтаны из текилы

Какие только праздники не существуют на свете. Оказывается, вчера был Национальный день текилы. Правда, не у нас, а в США. 

Известный производитель хмельного напитка из агавы Jose Cuervo открыл в Лос-Анджелесе три питьевых фонтана откуда вместо воды била струя текилы Jose Cuervo Silver — самой популярной в линейке бренда.

Фонтанчики били в трех местах: торговом центре Hollywood & Highland, культовом гей-баре West Hollywood The Abbey и на пляже в Бордо-Бич. Судя по фотографиям, праздник удался. Единственная претензия публики — почему только один день?!

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Том Годдард — новий Голова Правління холдингу Atlantic Group

Том Годдард - новий Голова Правління холдингу Atlantic Group, до складу якого входить група інтегрованих рішень AGAMA Communications.

Нові арт-вітрини ЦУМ

ЦУМ продовжує успішну практику колаборацій з художниками і на початку вересня представив нові вітрини сезону осінь 2019.

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.