В Україні нараховують 13 мільйонів користувачів Facebook

Facebook в Україні користується 31% населення, а Instagram – 26%. Про це свідчать дані дослідження, яке провела комунікаційна група PlusOne цього року.

Після того, як кількість користувачів Facebook та Instagram досягла піку в лютому 2019-го, адміністрація FB здійснила масове видалення фейкових акаунтів. Кількість українських користувачів Facebook скоротилася з 13 до 12 мільйонів, а Instagram – з 11 до 10. Однак станом на вересень чисельність аудиторії відновилася.

Facebook загалом в Україні популярніший за Instagram, як у більшості європейських країн. Розрив між рівнем проникнення двох соцмереж найменший в областях, де раніше панували російські ВКонтакте та Одноклассники. Єдина область (окрім Донбасу та Криму), де Instagram популярніший, ніж Facebook, – Харківська.

В обох соціальних мережах переважає жіноча аудиторія (61%). Для молоді у віці до 29 років найпопулярнішою соцмережею є Instagram.

Протягом 2019 року посилилася тенденція переходу на мобільні пристрої користувачів Facebook. Соцмережею зі смартфону або планшету користується вже понад 12,3 млн юзерів.

Ознайомитись більш детально з дослідженням можна за посиланням.

Фото: censor.net.ua

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

KFC напоминает, кто на тарелках главная птица

Рождество – это, пожалуй, единственное время в году, когда все вспоминают о птице, которая по всем статьям сильно уступает курице.

Сеть Boston Pizza рассылает к праздникам поющие коробки

Представьте себе, что ваш праздничный пирог – это на самом деле пицца, коробка из-под которой распевает рождественскую песню. Неплохо, а?

К Рождеству McDonald’s представляет оленя, который не олень

В этом году звездой рождественского ролика от McDonald’s стал олень Арчи, воплощенный в жизнь воображением маленькой девочки.