В Україні створена платформа для автоматизації промо-кампаній будь-якої складності

Engager — це SaaS платформа, яка дозволяє ефективно планувати, аналізувати та контролювати польові проекти різних масштабів. Над створенням рішення і його тестуванням команда Havas Engage працювала 2,5 роки.

Завдяки простому механізму бізнес може істотно заощадити час роботи над кампаніями, знизити рівень зневажливого ставлення промо-персоналу до обов’язків, зменшувати помилки за рахунок автоматизації, а також отримувати якісну аналітику в онлайн режимі.

Основний функціонал платформи:

  • Можливість завантаження брифу проекту;
  • Складання анкет під різні типи проектів;
  • Призначення персоналу і його графіку роботи з прив’язкою до конкретних локацій (можливість пошуку точки в Google Maps);
  • Реєстрація польового персоналу в додатку з функцією check-in і check-out для відстеження часу роботи;
  • Миттєве завантаження фото-, аудіо- та відео- файлів;
  • Формування звітів зі всього проекту, по окремих містах, торгових точках і т.д.
  • Платформа Engager доступна не тільки в веб версії, але і в форматі мобільного застосунку як для iOS так і для Android.

 

Інструмент уже був використаний Havas Engage в рамках роботи над 150 маркетинговими кампаніями. Engager створений як незалежний програмний продукт, доступний для клієнтів і агентств. У його перевагах на сьогодні вже переконалися такі компанії, як Imperial Tobacco Ukraine, Sygenta, Hell, Nikon, Carlsberg, Глобине, Electrolux.

 

«Інструмент Engager показав свою ефективність в рамках наших спільних кампаній з Havas Engage. Тепер контролювати роботу персоналу в польових умовах набагато простіше і швидше. Команда оперативно отримує дані та може аналізувати їх у короткі терміни, тим самим гарантуючи якість послуг «, — зазначив Ігор Дмитренко, Shopper Activation Executive Imperial Tobacco Ukraine.

При покупці доступу до онлайн-платформи Engager, користувач також отримує IT-підтримку команди з технічних питань і вимог до безпеки. При бажанні компанія може отримати консультацію від фахівців із налаштування першого польового проекту або повноцінної підтримки кампанії командою Havas Engage.

«Бізнес впевнено переходить на онлайн управління і абсолютно нові інструменти для оптимізації бізнес-процесів. Ця тенденція не може обійти і таку сферу, як маркетинг. Engager — це актуальна та своєчасна розробка для сьогоднішньої цифрової ери, яку ми створили з урахуванням нашої експертизи, потреб українського бізнесу та реалій ринку », — говорить Володимир Зборівський, Managing Director Havas Engage.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

М’ясииильний заряд Мортадельок у новій рекламі Глобино від NCG

Компанія «Глобино» запустила нову рекламну кампанію для сардельок «Мортадельки», які стали «м’ясними батарейками, що допомагають побороти втому та прокрастинацію». Ідею ...

Перед Хэллоуином бренд Liquid Death проклял всю свою воду

Вода – полезная штука. Это вам скажет любой доктор. А вода бренда Liquid Death – опасная штука. Это вам скажет профессиональный колдун.

Промо-ролик стримингового сервиса Disney+ длится 3,5 часа

Реакция публики была практически единодушна. «Таких фильмов не существует!» – заявили люди.