В Україні створена платформа для автоматизації промо-кампаній будь-якої складності

Engager — це SaaS платформа, яка дозволяє ефективно планувати, аналізувати та контролювати польові проекти різних масштабів. Над створенням рішення і його тестуванням команда Havas Engage працювала 2,5 роки.

Завдяки простому механізму бізнес може істотно заощадити час роботи над кампаніями, знизити рівень зневажливого ставлення промо-персоналу до обов’язків, зменшувати помилки за рахунок автоматизації, а також отримувати якісну аналітику в онлайн режимі.

Основний функціонал платформи:

  • Можливість завантаження брифу проекту;
  • Складання анкет під різні типи проектів;
  • Призначення персоналу і його графіку роботи з прив’язкою до конкретних локацій (можливість пошуку точки в Google Maps);
  • Реєстрація польового персоналу в додатку з функцією check-in і check-out для відстеження часу роботи;
  • Миттєве завантаження фото-, аудіо- та відео- файлів;
  • Формування звітів зі всього проекту, по окремих містах, торгових точках і т.д.
  • Платформа Engager доступна не тільки в веб версії, але і в форматі мобільного застосунку як для iOS так і для Android.

 

Інструмент уже був використаний Havas Engage в рамках роботи над 150 маркетинговими кампаніями. Engager створений як незалежний програмний продукт, доступний для клієнтів і агентств. У його перевагах на сьогодні вже переконалися такі компанії, як Imperial Tobacco Ukraine, Sygenta, Hell, Nikon, Carlsberg, Глобине, Electrolux.

 

«Інструмент Engager показав свою ефективність в рамках наших спільних кампаній з Havas Engage. Тепер контролювати роботу персоналу в польових умовах набагато простіше і швидше. Команда оперативно отримує дані та може аналізувати їх у короткі терміни, тим самим гарантуючи якість послуг «, — зазначив Ігор Дмитренко, Shopper Activation Executive Imperial Tobacco Ukraine.

При покупці доступу до онлайн-платформи Engager, користувач також отримує IT-підтримку команди з технічних питань і вимог до безпеки. При бажанні компанія може отримати консультацію від фахівців із налаштування першого польового проекту або повноцінної підтримки кампанії командою Havas Engage.

«Бізнес впевнено переходить на онлайн управління і абсолютно нові інструменти для оптимізації бізнес-процесів. Ця тенденція не може обійти і таку сферу, як маркетинг. Engager — це актуальна та своєчасна розробка для сьогоднішньої цифрової ери, яку ми створили з урахуванням нашої експертизи, потреб українського бізнесу та реалій ринку », — говорить Володимир Зборівський, Managing Director Havas Engage.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Performics виграв тендер на SEO-підтримку дев’яти брендів Санофі

Відтепер перформанс-маркетинг агенція Performics здійснюватиме SEO-підтримку дев`яти брендів компанії – НО-ШПА®, Ессенціале®, Лазолван®, Фестал®, Ентерожерміна®, Магне-B6® та інших.

Apple готовится к запуску собственного стримингового сервиса

Apple может запустить свой стриминговий сервис AppleTV + уже в ноябре этого года. Об этом сообщает Bloomberg. Подписка будет стоить ...

Adidas создала коллекцию, посвященную правам женщин

Adidas презентовала коллекцию спортивной одежды «Now Is Her Time» в стиле «унисекс». Главный месседж — равные не только права, но ...