Vatti компенсирует чемпионский набор

Китайский спонсор Сборной Франции — производитель кухонной техники Vatti — заплатит за победу французских футболистов на ЧМ-2018.

Выплаты покупателям, принявшим участие в специальной акции, составят 29 млн юаней (около $4,3 млн).

Перед началом чемпионата была запущена реклама по продаже «Набора чемпионата». Компания обязалась возместить покупателям его полную стоимость (4999 юаней, или $747) в случае победы французов на ЧМ-2018.

Рекламная кампания оказалось удачной: продажи компании во время чемпионата выросли на 20% (до 700 млн юаней, или $104,6 млн) по сравнению с маем, онлайн-продажи — на 30% (до 300 млн юаней, или $44,8 млн).

На выплаты покупателям, которые участвовали в акции, сама компания потратит 29 млн юаней. То есть потери составят менее 10% от суммы продаж во время ЧМ.
Источник

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.