Вимірювання радіослухання у 2016 році проводитиме TNS Україна

Нагадаємо, заявки на участь у тендері подали три дослідницькі компанії – GfK Ukraine, TNS Україна та Factum Group Ukraine.
 
За словами голови «Радіокомітету» Анни Жуковської, головними факторами, що вплинули на рішення об’єднання, стали вартість проведення вимірювання, а також досвід проведення подібних досліджень і розуміння сучасних реалій індустрії. «Радіокомітету» імпонує у пропозиції від TNS Україна можливість не лише отримувати дані стандартного дослідження радіоаудиторії, але й дані, які дозволять станціям освоювати нові канали дистрибуції, розуміти та оцінювати нові можливості та йти у ногу з часом», – каже Анна Жуковська.

Контракт з компанією TNS укладається на рік з правом пролонгації на три роки. Такою була умова від радіохолдингів, що входять в об’єднання. Зумовлена вона впливом багатьох зовнішніх чинників, зокрема нестабільною ситуацією в країні, що вимагає від керівництва «Радіокомітету» гнучкого реагування та нових рішень.
 
Для забезпечення максимально прозорої та професійної процедури обрання переможця тендеру, та укріплення довіри до процесу проведення дослідження радіовимірювання цього року «ֿРадіокомітет» запросив як незалежного експерта компанію Kwendi media audit.

Світлана Калініна, керуючий партнер Kwendi media audit, запевняє, що порушень у процесі проведення конкурсу та обрання переможця зафіксовано не було: «Конкурс було проведено згідно з процедурою, попередньо узгодженою та затвердженою «Радіокомітетом». Переможця обирали, враховуючи загальну оцінку, що формувалась згідно з погодженим співвідношенням цінової пропозиції та консолідованої оцінки з боку технічного комітету».
 
За словами заступника керуючого директора компанії TNS Україна Анни Добривечір, усі вимірювання та деталі методики ще будуть обговорюватись з «Радіокомітетом». «Ми пишаємось перемогою у тендері і сподіваємось, що новий контракт з нашою компанією стане позитивним моментом для усіх учасників ринку і дасть додатковий імпульс для розвитку радіоіндустрії», – каже вона.

До кінця 2015 року вимірювання радіослухання на замовлення «Радіокомітету» здійснює компанія GFK Ukraine. Зокрема, зараз триває четверта хвиля дослідження. Катерина Мясникова, виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників, що є керівним партнером «Радіокомітету», прокоментувала, чому із компанією не було продовжено співпрацю ще на 4 роки: «Разом ми зробили важливий крок – створили окреме індустріальне дослідження. За всі роки співпраці ми не мали жодного підтвердженого випадку спотворення даних. Ми впевненні, що дані, які отримував ринок є валютою, вартою довіри. Рішення за результатами конкурсу – це не рішення змінити GFK Ukraine, це обрання іншого підрядника, який запропонував більш привабливі умови співпраці», – наголосила вона.

За словами пані Катерини без змін залишиться метод дослідження та вибірка, тому кардинальних змін у даних не варто очікувати. Ротації у топ-10 радіостанцій важко прогнозувати, оскільки вони залежать не від компанії-дослідника, а від бізнес-стратегії самих радіостанцій.
 
Як вже повідомляв «Радіокомітет», тендер було оголошено у зв’язку з закінченням договіру з компанією GFK, що проводила дослідження радіослухання упродовж останніх чотирьох років. Дослідницька компанія GfK Ukraine виграла тендер на радіовимірювання в листопаді 2011 року. До цього дослідження ринку проводила компанія TNS Ukraine. Вимірювання аудиторії радіо як окремий індустріальний проект проводиться в Україні з 2008 року.
 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Facebook вышел из топ-10 самых дорогих брендов в рейтинге Interbrand

Facebook не вошел в топ-10 самых дорогих мировых брендов по версии Interbrand. В последнем отчете компания заняла 14 место по величине бизнеса — эксперты оценили бизнес Facebook в $39,9 млрд.

Serviceplan запустил кампанию по повышению осведомленности о депрессии

10 октября 2019 года во Всемирный день психического здоровья Serviceplan Health France совместно с Fondation Fondamental и Fnapsy (Fédération Nationale des Associations d'usagers en Psychiatrie) объединились в рамках новой кампании, направленной на повышение осведомленности общественности о депрессии, состоянии, которое может ...

Samsung запускает на орбиту новый телефон, чтобы делать #СелфиИзКосмоса

Компания Samsung со своей новой моделью смартфона из линейки Galaxy поднялась на небывалую высоту. Она вывела один телефон на орбиту, чтобы делать селфи с планетой Земля.