Всеукраїнська Рекламна Коаліція випускає карту digital агентств України, які входять в ВРК

На даний момент до карти увійшло 48 digital агентств України. Презентація карти відбудеться 28 лютого на конференції в сфері цифрового маркетингу – UADIGITALS.  

Ідея створення карти digital агентств України виникла у зв’язку з виявлення на ринку двох тенденцій.  Перша, розмиття спеціалізацій, коли створюються агентства з усіма напрямами комунікаційної діяльності. Друга, поглиблення спеціалізацій за ключовими компетенціями як всередині великих холдингів, так і в самостійних структурах. 

В процесі підготовки карти було проведено опитування digital агентств для виявлення основних спеціалізацій, після  якого було сформовано 7 ключових компетенцій. 48 digital агентств які уже долучилися до проекту, обирали не більше 3-х своїх ключових компетенцій із зазначеного списку:

1. стратегія і креатив,

2. медіа планування,

3. медіа баїнг,

4. перформанс (вкл. контекст / search, SEO, CPA, інше),

5. SMM, контент маркетинг,

6. content production,

7. digital development (вкл. mobile development).

Карта digital агентств ВРК сприятиме структуризації ринку та буде слугувати хорошим інструментом клієнтам при виборі агентства для співпраці. 

В карту digital агентств увійдуть тільки члени ВРК, щоб долучитись, надсилайте свої запити до 20.02.2017 включно за адресою [email protected]

 

 

 

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Обелить репутацию компьютерных игр: кампания компьютерной техники HP OMEN

Бренд компьютерной техники HP OMEN запустил кампанию в поддержку игроков, доказывая, что компьютерные игры – занятие далеко не бесполезное для мозгов.

Miller Lite (временно) покидает соцсети

В эпоху до Интернета главной социальной сетью были посиделки в баре с друзьями. К этим истокам и призывает вернуться пивной бренд Miller Lite, на время прекращая всю свою активность в соцсетях.

Реклама вслепую. Кампания о важности обратной связи между агентством и клиентом

TBWA Helsinki запустило кампанию, в которой показало важность обратной связи между агентствами и клиентами. Компания сравнила создание рекламы без отзывов с рисованием вслепую.