WOG CAFE відзначило другу річницю роботи в аеропорту «Київ» відкриттям нового закладу

Компанія WOG, добре відома мережею АЗК і мережею закладів громадського харчування WOG CAFE, відкрила кафе в новому терміналі міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни).

WOG CAFE з сучасним стильним дизайном розташоване на другому поверсі пасажирського терміналу «А» в зоні вильоту, і працює за графіком 24/7. Нове кафе зручне та просторне – його загальна площа 72,0 кв.м. Заклад розрахований на 30 посадкових місць.

«На днях ми відзначаємо другу річницю роботи WOG CAFE в аеропорту «Київ». За два роки воно довело свою успішність та популярність. Тому, відкликаючись на потреби й запити подорожуючих, враховуючи їх побажання, відкрили в новому терміналі новий заклад. Для нас основна цінність – комфорт клієнта. Відтак, заклад відповідає всім сучасним трендам та запитам: зі стильним інтер’єром та максимально зручний і комфортний для кожного відвідувача. І, звісно ж, тут пасажири зможуть придбати улюблені страви й напої зі знайомого меню WOG CAFE за звичними цінами. Сподіваємося, що новий заклад стане першою точкою приємної подорожі кожного пасажира аеропорту», — розповідає Максим Пятаков, керівник напрямку громадського харчування WOG.

В новому кафе пасажири матимуть можливість придбати різноманітні кавові напої, чай, страви та десерти. Тут подорожуючим пропонують каші, фреш-сендвічі, лаваші, хот-доги, роли, круасани, мафіни, профітролі, пончики, сирники, млинці та багато іншого. Відвідувачі зможуть провести час за столиком або ж скористатися форматом «to go», який дозволяє кожному пасажиру взяти з собою їжу та напої на борт літака.

Ціни в кафе – демократичні. Так, бажаючі перекусити хот-догом заплатять 59 грн, середнє капучіно пасажирам обійдеться в 47 грн, фреш-сендвіч коштує 79 грн.

У новому закладі, як і в усіх WOG CAFE, діятиме програма лояльності PRIDE. Скориставшись додатком, кожен відвідувач закладу зможе накопичувати бонуси за покупки і списувати їх на продукцію в WOG CAFE і WOG MARKET.

Керівництво мережі WOG не одноразово декларувало, що для розташування нових WOG CAFE розглядає транспортні хаби та інфраструктурні об’єкти, оскільки саме цей напрямок цікавий компанії з точки зору попиту серед клієнтів.

«Наше кафе, яке працює на території аеропорту вже два роки, у 2018 році видало 308 тисяч чеків. Ми розраховуємо, що заклад в новому терміналі стане ще більш популярним. Тому плануємо цьогоріч збільшити кількість чеків на 20%», — підкреслив Максим Пятаков.

Потрібно зазначити, що на даному об’єкті розвиток мережі не завершується. Компанія й надалі продовжить експансію на ринок громадського харчування, розширюючи мережу кафе поза АЗК. На днях свої двері для пасажирів відчинить WOG CAFE в міжнародному аеропорту Львова ім. Данила Галицького.

 

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире