За останній рік аудиторія Instagram в Україні зросла на 50,7%

За останній рік кількість українських користувачів Instagram зросла на 50,7%, тобто з 7,3 млн до 11 млн осіб. Про це свідчать дані дослідження комунікаційного агентства PlusOne.

«Якщо темпи росту української аудиторії Instagram збережуться, вже до кінця 2019 року ця соцмережа в Україні впритул наблизиться за обсягами аудиторії до Facebook», – кажуть в агентстві.

Щодо проникнення Instagram в обласних центрах, то найбільша частка користувачів зафіксована в Чернівцях (71,51%). Також в рейтингу лідирують Київ (68,15%) та Тернопіль (64,02%). Найменший рівень проникнення соцмережі – у Миколаєві (39,07%), Чернігові (33,86%) та Запоріжжі (33,53%).

Якщо говорити про вікову статистику, то найбільша частка українських Instagram-користувачів належать припадає на вікову групу 25-35 років (4 млн). Однак це лише 54,29% від всіх жителів країни в цій групі.

Аналіз підготовлений на основі даних з рекламного кабінету Facebook, Google, Держстату, Factum Group, Digital 2019 reports from Hootsuite and We Are Social та Appannie.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Иисусья простынь, homo sapiens + искуственный интеллект и (микро)инфлюенсеры: выводы DGTL марафона #3

25 июня прошел DGTL марафон #3, на котором те, кто рожден цифровыми и те, кто частично в цифре, рассуждали о digital-эволюции ...

«Нам не однаково»: «Молокія» нашла единомышленника в креативной индустрии

Тернопольский молочный бренд «Молокія» и креативное агентство TABASCO запустили рекламную кампанию «Нам не однаково». Это цикл видеоисторий о людях, которые ...

Протягом літа в Україні влаштовуватимуть заходи, присвячені фестивалю креативності Cannes Lions

Гарні новини – цього року Cannes Lions Intelligence Meet Up стає доступнішим для ширшої аудиторії представників креативних індустрій. Починаючи із ...