Женщине за рулем — бесплатный бургер

К принятию революционого закона в Саудовской Аравии, который разрешает женщинам водить автомобиль, Burger King подготовил специальную акцию.

Желая поздравить женщин пустынного королевства с серьезнейщей гендерной победой, Burger King раздаёт бесплатные гамбургеры всем женщинам, которые приходят к ним.

По этому же поводу Burger King также переименовал бургер Whopper в WhoppHer и добавил сублинию «Celebrating Our Driving Women» на арабском и английском языках.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.