Звездные имена снялись в рекламе новозеландского мобильного оператора Skinny

Бен Аффлек, Джулия Робертс, Майкл Джордан, Клинт Иствуд, Сара Джессика Паркер, Энтони Хопкинс и Майкл Дж. Фокс снялиcь в рекламе новозеландского мобильного оператора Skinny

Что значит «это не они»?! А вы документы проверьте! Мы же сказали «имена!» Потому что в рекламе снялись новозеландцы — полные тезки голливудских звезд. И знаете, они ничуть не страдают из-за внешнего несходства со знаменитыми однофамильцами. И не имеет значения, по большому счету, что Джулия Робертс с трудом влезает в экран, а Майкл Дж. Фокс вообще другого цвета.

Так и мобильный оператор Skinny ничуть не страдает из-за своей локальности. Потому что хорошо делает свою работу для любимых соотечественников.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.