Авторський навчальний проект Наталії Синєпупової Fundamentals of Composition

School of Visual Communication за підтримки програми НОРД: Навчання, обміни, резиденції, дебюти — програми Українського культурного фонду оголошує старт Авторського навчального проекту Наталії Синєпупової «Fundamentals of Composition».

Проект складається з трьох складових — серії практичних воркшопів, публікації книги (навчального посібника) і дистанційного курсу.

З 13 липня — по 31 серпня у Києві на на навчальній площадці School of Visual Communication відбудеться 12 експериментальних воркшопів: 13-14 липня; 20-21 липня; 27-28 липня; 4 серпня; 10-11 серпня; 17 серпня; 25 серпня; 31 серпня.

Дизайнери, митці, медіа-артисти, фотографи, урбаністи, архітектори, креативні фахівці, які працюють або планують почати роботу в креативних областях, або в креативному підприємництві, розроблятимуть нестандартні рішення та шукатимуть нові художні сенси, форми та образи.

У результаті роботи протягом двох літніх місяців, всі учасники воркшопів, створять і презентують свій авторський проект-дослідження візуальної мови, інструментів і методів композиції, проблем візуальних кодів порядку і хаосу, які існують у візуальних коммуніаціях.

Участь в воркшопах буде хорошою можливістю спільно попрацювати в колаборації, краще комунікувати і розуміти один одного, всім разом на наше оточення, позитивно впливати на візуальну середу.

Наразі у School of Visual Communication відбувається open call до участі у проекті

Також підсумком проекту стануть безкоштовне розміщення дистанційного курсу на майданчику відкритої on-line освіти; автограф-сесія та передача книг у бібліотеки профільних ВНЗ, художніх шкіл, студій, та учасникам воркшопів; публічний звіт-презентація Наталії Синепупової про те як реалізовувався проект, та особливості роботи та партнерства з фондом УКФ.

Практична цінність всього проекту — формування фундаментальних знань, вмінь, навичок і професійних компетентностей у представників професійної сфери, які формують український дизайн і візуальну культуру.

Метою проекту є підготовка креативних фахівців, які працюють і планують почати роботу в дизайні, мистецтві, нових медіа, фотографії, креативних областях підприємництва, до проектної та творчої діяльності з урахуванням запитів і вимог сьогоднішнього глобального професійного ринку.

Учасники проекту отримають:

⬛️ Фундаментальні знання, вміння, навички і професійні компетентності з композиції;

⬛️ Можливість спільно попрацювати в колаборації;

⬛️ Зможуть краще комунікувати і розуміти один одного, спираючись на системні знання та позитивно впливати на візуальне середовище та сприяти його розвитку.

Підсумком проекту стануть :

? Публічний звіт-презентація Наталії Синепупової;

? Автограф-сесія та передача книг у бібліотеки
профільних ВНЗ, художніх шкіл та студій та учасникам воркшопів;

? Проведення виставки робіт експериментальних воркшопів.

Тож із радістю повідомляємо про старт проекту та Open Call для участі у курсі з 12 воркшопів!
Вся інформація вже чекає вас на сайті SVC, тож ознайомлюйтесь та реєструйтесь! Старт вже у цю суботу, 13 липня!

Подобиці — за посиланням

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Біологічні механізми візуального маркетингу

Глибинний вплив на візуальне сприйняття споживачами інформації про товари та послуги, залежатиме від багатьох факторів, зокрема від того, які символи, образи, кольорову гаму та сюжетну конструкцію обиратиме розробник рекламних, презентаційних матеріалів та упаковки.

Бренд фільтрів для води випустив «найогидніші» різдвяні светри. З пластику

Цього року творцем найбридкішого різдвяного светра цілком може виявитися компанія, яка взагалі-то фільтри для води робить.

Лондонців запросили пооблизувати стіни… будиночка-іглу з пивного льоду

На спорудження цього іглу пішли «цеглинки» з 1000 літрів замороженого в каменюку пива.