CASES спільно з UNDERHUB запускають програму підтримки освітніх проектів для креативних індустрій

Платформа CASES спільно з простором UNDERHUB запускають програму підтримки освітніх проектів для креативних індустрій «Креативне літо».

«Ми величезні фанати українського креативного ринку. Вважаю, що у нас багато приголомшливих команд і проектів з унікальним досвідом і баченням. Ми хочемо, щоб їх ставало якомога більше, а для цього дуже важливим є обмін знаннями та досвідом. Але організація лекції, майстер-класу або курсу і залучення аудиторії — це не найпростіше завдання. Ми хочемо допомогти тим, хто готовий ділитися досвідом і знаннями, стати для них надійним партнером», — каже арт-директорка креативного простору UNDERHUB  Валерія Яковенко.

Програма включатиме в себе:

  • консультації з організації лекцій і курсів;
  • інформаційну підтримку;
  • онлайн-просування;
  • організацію місця проведення заходів.

Для участі в програмі необхідно подати заявку на сторінці: http://bit.ly/2VDMebg

Заявки приймаються з 7 травня по 30 червня. Проекти будуть відбирати спільно команди CASES і UNDERHUB.

Програма буде діяти з 1 червня по 31 серпня 2019 року.

У ній можуть брати участь як окремі фахівці, так і компанії. Формати заходів: лекції, доповіді, майстер-класи, воркшопи, освітні курси і навіть міні-конференції. Події будуть проходити в креативному просторі UNDERHUB.

«Ми будемо раді підтримати будь-яку команду, будь-який проект. На першому місці для нас — цікаві ідеї та якісний контент», — додає Валерія.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Медицинский суперклей для разбитого сердца

Китайские ученые из Чжэцзянского университета разработали новый медицинский клей, которым можно скреплять повреждения в органах. В том числе и в сердце.

Робопчелы – маленькие роботы с большими перспективами

Когда речь заходит о роботах, взгляд сразу цепляется за большие проекты, а инновации в области миниатюрной робототехники часто оказываются незамеченными. И совершенно зря, как показывают роботы Bee Plus, созданные в Университете Южной Калифорнии.

Google тестирует искин-переводчик, который подражает интонациям

Все мы знаем, что успех коммуникации зависит не только от того, что мы говорим, но и от того, как мы это говорим. Поэтому-то новый прототип автопереводчика от Google переводит не только речь, но также тон и модуляции голоса.