Фіналісти проекту «IT-ШКОЛА SAMSUNG» представили свої роботи в Міністерстві освіти та науки України

15 травня 2019 року в Міністерстві освіти та науки України пройшов захист робіт фіналістами проекту “ІТ-школа Samsung” 2018-2019 навчального року.  В заході взяли участь 25 учнів, які представили 14 кращих проектів – додатків для операційної системи Android – за результатами регіонального відбору. Регіональний відбір проходив наприкінці квітня 2019 року – було обрано по два проекти з кожної із 7 шкіл, що працюють по Україні. Учнів-фіналістів особисто привітали Заступник міністра освіти та науки України Юрій Михайлович Рашкевич та президент “Samsung Electronics Україна” Десонг Ра.

Проекти оцінювало журі, до складу якого входили представники Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти та компанії “Samsung Electronics Українa”. Спеціалісти оцінили як технічну складність розроблених додатків, так і презентаційні навички учнів.

Усі учасники отримали цінні подарунки від компанії Samsung. Кращі проекти за результатами оцінки журі були відзначені дипломами.

Перше місце посів учень з м. Київ, Степан Фендьо, з проектом “Summarium”. За допомогою цього додатку можна легко натренувати навички додавання та віднімання цифр, що досить актуально для дітей дошкільного віку та учнів молодших класів. Додаток уже доступний в Google Play за посиланням.

Друге місце посіла команда з Вінниці у складі Афанасьєвої Катерини, Шестакової Олени та та Мельник Івана за проект “Tutor” – помічник для випускників у підготовці до ЗНО.

Третє місце поділили Палій Орест з м. Львів з додатком “Organizer” та Шраменко Владислав з м. Харків з додатком-грою “Pentago”.

 

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Біологічні механізми візуального маркетингу

Глибинний вплив на візуальне сприйняття споживачами інформації про товари та послуги, залежатиме від багатьох факторів, зокрема від того, які символи, образи, кольорову гаму та сюжетну конструкцію обиратиме розробник рекламних, презентаційних матеріалів та упаковки.

Publicis Groupe Ukraine оголосила переможців Power of Young

Остаточні результати контесту стали відомі на урочистій церемонії нагородження Power of Young

ДТЕК виступив партнером студентського конкурсу Look of New Generation, організованого представництвом Глобального договору ООН в Україні

16 грудня в Academy DTEK відбувся фінал конкурсу Look of New Generation на якому студентські команди запропонували ідеї для вирішення проблеми відтоку людського капіталу з України.