Фіналісти проекту «IT-ШКОЛА SAMSUNG» представили свої роботи в Міністерстві освіти та науки України

15 травня 2019 року в Міністерстві освіти та науки України пройшов захист робіт фіналістами проекту “ІТ-школа Samsung” 2018-2019 навчального року.  В заході взяли участь 25 учнів, які представили 14 кращих проектів – додатків для операційної системи Android – за результатами регіонального відбору. Регіональний відбір проходив наприкінці квітня 2019 року – було обрано по два проекти з кожної із 7 шкіл, що працюють по Україні. Учнів-фіналістів особисто привітали Заступник міністра освіти та науки України Юрій Михайлович Рашкевич та президент “Samsung Electronics Україна” Десонг Ра.

Проекти оцінювало журі, до складу якого входили представники Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти та компанії “Samsung Electronics Українa”. Спеціалісти оцінили як технічну складність розроблених додатків, так і презентаційні навички учнів.

Усі учасники отримали цінні подарунки від компанії Samsung. Кращі проекти за результатами оцінки журі були відзначені дипломами.

Перше місце посів учень з м. Київ, Степан Фендьо, з проектом “Summarium”. За допомогою цього додатку можна легко натренувати навички додавання та віднімання цифр, що досить актуально для дітей дошкільного віку та учнів молодших класів. Додаток уже доступний в Google Play за посиланням.

Друге місце посіла команда з Вінниці у складі Афанасьєвої Катерини, Шестакової Олени та та Мельник Івана за проект “Tutor” – помічник для випускників у підготовці до ЗНО.

Третє місце поділили Палій Орест з м. Львів з додатком “Organizer” та Шраменко Владислав з м. Харків з додатком-грою “Pentago”.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Как выполнять задачи с первого раза и не переделывать

Что общего у самых точно выполненных задач? Немного. Тот, кто ее, задачу, ставит и тот, кому ее предстоит выполнить, на одной волне. Во всех смыслах.

Робот-доставщик от Ford: ходит на своих двоих, но ездит на машине-беспилотнике

Если вы когда-нибудь увидите, что вам навстречу идет робот, скорее всего он будет нести коробку. Так представляет себе будущее компания Ford, которая запустила проект, призванный совместить роботов с автономными машинами.

Amazon пытается превратить работу на складе в «увлекательную» игру

Склады Amazon печально известны своими тяжелыми условиями работы. Но у компании есть новая тактика, с помощью которой она надеется облегчить жизнь упаковщикам: превращение работы в игру.