Як вберегтися від піратського контенту. Спеціалізований семінар для журналістів

Всесвітня організація захисту інтелектуальної власності спільно з Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України проведуть семінар для журналістів щодо питань захисту інтелектуальної власності.

Боротьба з крадіжкою контенту в Україні – процес безперервний, довготривалий, але перспективний та економічно виправданий. Адже, кожен споживач контенту сприяє або не сприяє розвитку інтелектуальної сфери в Україні. Як пересічна людина на це впливає? Яка ситуація сьогодні на ринку медіа з порушенням інтелектуальної власності та що робити, щоб цьому запобігти? Відповіді можна отримати під час спільного семінару для журналістів з питань інтелектуальної власності, організованого Всесвітньою організацією захисту інтелектуальної власності та Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України 26 листопада.

Відвідувачі семінару отримають відповіді на такі запитання:

  • Як користувачі стають співучасниками порушення авторських прав і навіть не підозрюють про це?
  • Як відрізнити легальний контент від піратського?
  • Яким чином, захист інтелектуальної власності впливає на розвиток країни в цілому?

Для ефективної комунікації під час семінару та вибору максимально цікавої тематики просимо відповісти на запитання за посиланням.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Біологічні механізми візуального маркетингу

Глибинний вплив на візуальне сприйняття споживачами інформації про товари та послуги, залежатиме від багатьох факторів, зокрема від того, які символи, образи, кольорову гаму та сюжетну конструкцію обиратиме розробник рекламних, презентаційних матеріалів та упаковки.

Publicis Groupe Ukraine оголосила переможців Power of Young

Остаточні результати контесту стали відомі на урочистій церемонії нагородження Power of Young

ДТЕК виступив партнером студентського конкурсу Look of New Generation, організованого представництвом Глобального договору ООН в Україні

16 грудня в Academy DTEK відбувся фінал конкурсу Look of New Generation на якому студентські команди запропонували ідеї для вирішення проблеми відтоку людського капіталу з України.