Старт проекту Школа Менторів SVC

School of Visual Communication оголошує старт навчального проекту Школа Менторів SVC

Школа менторів SVC — це перша в Україні школа для практиків-дизайнерів та інших спеціалістів креативних професій, що хочуть якісно передавати свій досвід, знаходяться в пошуку нових можливостей для кар’єрного зростання та бажають розширити їх за рахунок викладацької, науково-дослідницької, експериментальної, проектної та кураторської діяльності.

Програма Школи була спеціально розроблена для підготовки викладацького складу School of Visual Communication. У різних формах — від дводенних тренінгів — до двомісячних курсів вона успішно реалізовується протягом 7 років на базі SVC.

Програма 2019 року допоможе практикам краще розуміти себе, свої можливості, особисті та професійні цілі, освоїти робочий інструментарій та методологію, щоб працюючи більш усвідомленим перетворити українське дизайн-середовище в сучасний, більш конкурентоспроможний, екологічний простір.

Базовий курс Школи менторів буде проходити з 27 липня з по 18 серпня 2019 року

на навчальному майданчику School of Visual Communication.

Програма на сайті: http://svc.com.ua/mentor_school_19
Реєструйтесь за посиланням: http://svc.com.ua/mentors_registration

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Future Lab X відкриває другий потік на тему освіти

До 10-ї конференції Future Lab Dentsu Aegis Network Ukraine відкриває другий потік виступів Learn, де будуть обговорюватися важливі питання освіти дорослих, філософії lifelong learning, нових інструментів корпоративної освіти і необхідних цифрових навичок в сучасному суспільстві.

В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс з арт-маркетингу

На днях в Україні стартував безкоштовний онлайн-курс «Арт-Маркетинг. Як просувати власний культурний продукт». Провідні спеціалісти зі сфери маркетингу та культурного ...

Два проєкти студії Сергія Махно потрапили до фіналу престижного британського конкурсу з дизайну

Дизайн-проєкти бізнес-платформи Academy DTEK і ресторану японської кухні Fujiwara Yoshi, які розробила студія Sergey Makhno Architects, потрапили до фіналу одного ...