Старт проекту Школа Менторів SVC

School of Visual Communication оголошує старт навчального проекту Школа Менторів SVC

Школа менторів SVC — це перша в Україні школа для практиків-дизайнерів та інших спеціалістів креативних професій, що хочуть якісно передавати свій досвід, знаходяться в пошуку нових можливостей для кар’єрного зростання та бажають розширити їх за рахунок викладацької, науково-дослідницької, експериментальної, проектної та кураторської діяльності.

Програма Школи була спеціально розроблена для підготовки викладацького складу School of Visual Communication. У різних формах — від дводенних тренінгів — до двомісячних курсів вона успішно реалізовується протягом 7 років на базі SVC.

Програма 2019 року допоможе практикам краще розуміти себе, свої можливості, особисті та професійні цілі, освоїти робочий інструментарій та методологію, щоб працюючи більш усвідомленим перетворити українське дизайн-середовище в сучасний, більш конкурентоспроможний, екологічний простір.

Базовий курс Школи менторів буде проходити з 27 липня з по 18 серпня 2019 року

на навчальному майданчику School of Visual Communication.

Програма на сайті: http://svc.com.ua/mentor_school_19
Реєструйтесь за посиланням: http://svc.com.ua/mentors_registration

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Новый клип Гарри Стайлза: когда твой лучший друг – рыбка

Музыкальный клип Гарри Стайлза на песню «Adore You» на протяжении почти восьми минут рассказывает историю о любви, надежде и рыбацких суевериях.

Рождественская кампания в поддержку тех, кого не навещают внуки

Организация Re-engage выпустила анимационный ролик, призванный обратить внимание на то, что многие старички вынуждены проводить Рождество в одиночестве.

Световой меч на бутылке Coca-Cola – светится, как настоящий

Сингапурское отделение Coca-Cola использовало OLED-дисплеи для оформления бутылочек из эксклюзивной серии, посвященной «Звездным войнам».