Стартував новий сезон в українській Академії Deloitte. Які курси доступні

Академія «Делойт» відкрила навчальний сезон з новими програмами у сфері бізнес-освіти. Всі програми Академії «створені бізнесом для бізнесу». Це означає, що всі курси викладають досвідчені практикуючі фахівці: відомі підприємці та топ-менеджери великих українських і міжнародних компаній і банків.

«Ми бачимо своє головне завдання в тому, щоб дати слухачам набір ефективних інструментів збільшення вартості бізнесу. І не просто абстрактних академічних знань, а саме інструментів, які можуть бути застосовані на практиці прямо зараз. Думаю, що сильний склад викладачів, поєднаний з експертизою і репутацією «Делойт» призведе до успіху», — говорить директор Академії Іван Компан, фінансовий консультант з 25-річним стажем, який в минулому керував великими інвестиційними та консультаційними компаніями.

Зростання попиту на бізнес-освіту — стійкий глобальний тренд. Загальний обсяг міжнародного ринку бізнес-шкіл, за даними Financial Times, зараз складає більше $2 млрд, він виріс на 20% за 5 років. Академія активно працює над тим, щоб українці могли стати частиною цього тренду, отримуючи необхідні знання в сучасному освітньому форматі і на основі методологій, на практиці перевірених провідними бізнес-школами світу.

Основна частина навчання здійснюється через аналіз різних ситуацій з діяльності реальних компаній, міжнародних та українських. Більш того, з огляду на досвід викладачів, слухачі можуть дізнатися про цікаві факти діяльності компаній і прийняті стратегічні рішення, фактично, з першоджерел.

«Одне з важливих завдань Академії — створення спільноти справжніх професіоналів у найрізноманітніших галузях підприємницької діяльності. Коли я говорю «спільнота», то маю на увазі наших викладачів, слухачів, а також колишніх і нинішніх співробітників «Делойт». Це сотні блискуче освічених і підготовлених людей, об’єднаних спільною метою — бути професіоналами в своїй справі. Впевнений, що такому товариству під силу змінити майбутнє нашої країни на краще», — формулює цілі та завдання Академії її операційний менеджер Микола Рибчинський.

Новий навчальний сезон в Україні стартував восени 2019 року. Зараз для реєстрації доступні понад 15 різноманітних курсів. Ще більше тематик є в корпоративному закритому форматі навчання. Тривалість кожного з курсів — від 1 до 3 повних днів. Заняття проводяться у зручний для слухачів час. Всі курси ведуть практики, які діляться своїм досвідом, реальними прикладами з бізнесу і порадами. Навчальні курси йдуть цілий рік.

Преміум-продукт Академії — програма «Крок до вершини», на яку ще можливо зареєструватися. Програма розрахована на представників малого та середнього бізнесу, менеджерів середньої ланки великих компаній, фахівців високої кваліфікації і досвідчених підприємців. Вона складається з 12 освітніх модулів, включаючи такі напрямки:

  • бізнес-інновації та управління змінами,
  • фінанси та облік,
  • цифрові трансформації,
  • стратегічний маркетинг та продажу,
  • стратегічне планування,
  • лідерство.

Прослуховування і здача тестів з 9 модулів дозволяє отримати сертифікат про успішне проходження програми. Формат навчання дає можливість прослуховувати окремі курси незалежно один від одного.

В календарі академії — курси й програми, заплановані на найближче півріччя.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

MEGOGO запускає серію майстер-класів про IT та нові медіа

Відеосервіс MEGOGO запускає серію технологічних майстер-класів «MEGOGO IT&Media Marathon», що складатимуться із п’яти подій, кожна із яких розповідатиме про інноваційний продукт від ідеї до його реалізації.

Автор «Стратегії блакитного океану» Чан Кім виступить у Києві

Автор бестселеру «Стратегія блакитного океану», один із найкращих світових мислителів та гуру менеджменту, професор Чан Кім прочитає 16 листопада у Києві єдину лекцію. Його виступ відбудеться у межах організованого енергетичною компанією ДТЕК стратегічного діалогу, під час якого йтиметься про те, ...

Для работников креативной индустрии запускают курс «Мастер креатива»

Rockets Event Agency и Академия Ивент Менеджмента запускают курс «Мастер креатива», рассчитанный на специалистов и владельцев бизнеса, которые хотят развить ...