Стартував новий сезон в українській Академії Deloitte. Які курси доступні

Академія «Делойт» відкрила навчальний сезон з новими програмами у сфері бізнес-освіти. Всі програми Академії «створені бізнесом для бізнесу». Це означає, що всі курси викладають досвідчені практикуючі фахівці: відомі підприємці та топ-менеджери великих українських і міжнародних компаній і банків.

«Ми бачимо своє головне завдання в тому, щоб дати слухачам набір ефективних інструментів збільшення вартості бізнесу. І не просто абстрактних академічних знань, а саме інструментів, які можуть бути застосовані на практиці прямо зараз. Думаю, що сильний склад викладачів, поєднаний з експертизою і репутацією «Делойт» призведе до успіху», — говорить директор Академії Іван Компан, фінансовий консультант з 25-річним стажем, який в минулому керував великими інвестиційними та консультаційними компаніями.

Зростання попиту на бізнес-освіту — стійкий глобальний тренд. Загальний обсяг міжнародного ринку бізнес-шкіл, за даними Financial Times, зараз складає більше $2 млрд, він виріс на 20% за 5 років. Академія активно працює над тим, щоб українці могли стати частиною цього тренду, отримуючи необхідні знання в сучасному освітньому форматі і на основі методологій, на практиці перевірених провідними бізнес-школами світу.

Основна частина навчання здійснюється через аналіз різних ситуацій з діяльності реальних компаній, міжнародних та українських. Більш того, з огляду на досвід викладачів, слухачі можуть дізнатися про цікаві факти діяльності компаній і прийняті стратегічні рішення, фактично, з першоджерел.

«Одне з важливих завдань Академії — створення спільноти справжніх професіоналів у найрізноманітніших галузях підприємницької діяльності. Коли я говорю «спільнота», то маю на увазі наших викладачів, слухачів, а також колишніх і нинішніх співробітників «Делойт». Це сотні блискуче освічених і підготовлених людей, об’єднаних спільною метою — бути професіоналами в своїй справі. Впевнений, що такому товариству під силу змінити майбутнє нашої країни на краще», — формулює цілі та завдання Академії її операційний менеджер Микола Рибчинський.

Новий навчальний сезон в Україні стартував восени 2019 року. Зараз для реєстрації доступні понад 15 різноманітних курсів. Ще більше тематик є в корпоративному закритому форматі навчання. Тривалість кожного з курсів — від 1 до 3 повних днів. Заняття проводяться у зручний для слухачів час. Всі курси ведуть практики, які діляться своїм досвідом, реальними прикладами з бізнесу і порадами. Навчальні курси йдуть цілий рік.

Преміум-продукт Академії — програма «Крок до вершини», на яку ще можливо зареєструватися. Програма розрахована на представників малого та середнього бізнесу, менеджерів середньої ланки великих компаній, фахівців високої кваліфікації і досвідчених підприємців. Вона складається з 12 освітніх модулів, включаючи такі напрямки:

  • бізнес-інновації та управління змінами,
  • фінанси та облік,
  • цифрові трансформації,
  • стратегічний маркетинг та продажу,
  • стратегічне планування,
  • лідерство.

Прослуховування і здача тестів з 9 модулів дозволяє отримати сертифікат про успішне проходження програми. Формат навчання дає можливість прослуховувати окремі курси незалежно один від одного.

В календарі академії — курси й програми, заплановані на найближче півріччя.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Біологічні механізми візуального маркетингу

Глибинний вплив на візуальне сприйняття споживачами інформації про товари та послуги, залежатиме від багатьох факторів, зокрема від того, які символи, образи, кольорову гаму та сюжетну конструкцію обиратиме розробник рекламних, презентаційних матеріалів та упаковки.

Publicis Groupe Ukraine оголосила переможців Power of Young

Остаточні результати контесту стали відомі на урочистій церемонії нагородження Power of Young

ДТЕК виступив партнером студентського конкурсу Look of New Generation, організованого представництвом Глобального договору ООН в Україні

16 грудня в Academy DTEK відбувся фінал конкурсу Look of New Generation на якому студентські команди запропонували ідеї для вирішення проблеми відтоку людського капіталу з України.