У 1991 Civic Tech Center відбудеться воркшоп з ораторського мистецтва

24 травня в 1991 Civic Tech Center тренерка з ораторської майстерності та переговорів Віра Мазяр проведе воркшоп з публічного виступу. Спікерка поділиться секретами переконливого виступу та розкаже, як за 3 хвилини запам’ятатись аудиторії надовго.

Відвідувачі заходу дізнаються, як позбутися надмірного хвилювання під час виступу, та попрактикуються ефективно доносити свої ідеї до аудиторії.

Подія буде корисною для підприємців, стартаперів, студентів, менеджерів компаній та всіх, хто хоче почуватися впевнено на публічних виступах.

Час: 18:30-21:30

Вартість – 500 гривень (є два квитка для читачів Reklamaster на 20% за промокодом «1991Friends20»). Придбати квиток можна за посиланням

Адреса: Київ, вул. Мечникова 2, БЦ Парус (18 поверх)

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Біологічні механізми візуального маркетингу

Глибинний вплив на візуальне сприйняття споживачами інформації про товари та послуги, залежатиме від багатьох факторів, зокрема від того, які символи, образи, кольорову гаму та сюжетну конструкцію обиратиме розробник рекламних, презентаційних матеріалів та упаковки.

Publicis Groupe Ukraine оголосила переможців Power of Young

Остаточні результати контесту стали відомі на урочистій церемонії нагородження Power of Young

ДТЕК виступив партнером студентського конкурсу Look of New Generation, організованого представництвом Глобального договору ООН в Україні

16 грудня в Academy DTEK відбувся фінал конкурсу Look of New Generation на якому студентські команди запропонували ідеї для вирішення проблеми відтоку людського капіталу з України.