У Карпатах відбудеться літня школа про гендерну рівність та екологічність

Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine запрошує до участі у другій українській Зеленій академії — літній школі про цінності та підходи зеленої демократії та їхній потенціал для розвитку власних проектів. Школа відбудеться 30 червня — 7 липня в Карпатах.

У Зеленій академії досліджуватимуть 4 основні зелені підходи: гендерну рівність, партисипацію, ненасилля та екологічність. Зокрема учасники дізнаються, як забезпечувати дієву рівність прав та взаємну повагу у щоденній роботі, як залучати до прийняття рішень тих, кого вони стосуються, а також потренуються робити свої проекти дружніми до довкілля.

Зелена академія дружня до батьків з дітьми, ЛГБТКІ-спільноти, людей з інвалідністю, представників/-ць інших маргіналізованих груп. Організатори також приймають заявки від громадян/-ок інших держав, що тривалий час працюють в Україні та на її користь.

Подати заявку на участь у школі можна до 6 травня: http://bit.ly/ZA19

Організатори оберуть 22 учасників/-ць на основі їхньої вмотивованості до участі, критичності, активної та відповідальної позиції, а також попереднього досвіду роботи.

Участь у Зеленій академії є безкоштовною. Фонд забезпечує учасникам/-цям проживання та харчування на час навчання.

Контакти: [email protected]

Фото: ua.boell.org

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Ноль или единица: что можно и что нельзя делать в digital маркетинге

18 мая на конференции СASES: Digital Marketing мы пропитались технологиями продвижения брендов.

Как выполнять задачи с первого раза и не переделывать

Что общего у самых точно выполненных задач? Немного. Тот, кто ее, задачу, ставит и тот, кому ее предстоит выполнить, на одной волне. Во всех смыслах.

Робот-доставщик от Ford: ходит на своих двоих, но ездит на машине-беспилотнике

Если вы когда-нибудь увидите, что вам навстречу идет робот, скорее всего он будет нести коробку. Так представляет себе будущее компания Ford, которая запустила проект, призванный совместить роботов с автономными машинами.