У Карпатах відбудеться літня школа про гендерну рівність та екологічність

Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine запрошує до участі у другій українській Зеленій академії — літній школі про цінності та підходи зеленої демократії та їхній потенціал для розвитку власних проектів. Школа відбудеться 30 червня — 7 липня в Карпатах.

У Зеленій академії досліджуватимуть 4 основні зелені підходи: гендерну рівність, партисипацію, ненасилля та екологічність. Зокрема учасники дізнаються, як забезпечувати дієву рівність прав та взаємну повагу у щоденній роботі, як залучати до прийняття рішень тих, кого вони стосуються, а також потренуються робити свої проекти дружніми до довкілля.

Зелена академія дружня до батьків з дітьми, ЛГБТКІ-спільноти, людей з інвалідністю, представників/-ць інших маргіналізованих груп. Організатори також приймають заявки від громадян/-ок інших держав, що тривалий час працюють в Україні та на її користь.

Подати заявку на участь у школі можна до 6 травня: http://bit.ly/ZA19

Організатори оберуть 22 учасників/-ць на основі їхньої вмотивованості до участі, критичності, активної та відповідальної позиції, а також попереднього досвіду роботи.

Участь у Зеленій академії є безкоштовною. Фонд забезпечує учасникам/-цям проживання та харчування на час навчання.

Контакти: [email protected]

Фото: ua.boell.org

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Глобалізація індустрії. Шанс для локальних виробників? Олександр Роднянський

Спеціальний гість КМW – всесвітньо відомий кінопродюсер, режисер і медіаменеджер Олександр Роднянський – поділиться своїми роздумами щодо впливу глобалізації на індустрію аудіовізуального контенту і можливостей, що виникають у локальних виробників у зв’язку із розвитком цифрових технологій та про глобальні зміни ...

Кейс-стаді серіалу «Версаль»: як зробити в копродукції світовий телевізійний хіт

18 вересня на KMW Ґевін Рірдон, голова відділу продажу та копродакшну канадської компанії Incendo, поділиться подробицями продюсерської роботи над одним із найгучніших копродукційних телепроектів останніх років

Ad Black Sea 2019 оголошує команду журі категорій Print & Publishing, Design & Branding, Out of Home

Всі члени журі - – талановиті експерти, що зберуться у Батумі з 18 по 19 вересня з усіх куточків Європи. Очолювати команду суддів Print & Publishing, Design & Branding, Out of Home буде Chacho Puebla, MullenLowe Group з Іспанії.