У Карпатах відбудеться літня школа про гендерну рівність та екологічність

Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine запрошує до участі у другій українській Зеленій академії — літній школі про цінності та підходи зеленої демократії та їхній потенціал для розвитку власних проектів. Школа відбудеться 30 червня — 7 липня в Карпатах.

У Зеленій академії досліджуватимуть 4 основні зелені підходи: гендерну рівність, партисипацію, ненасилля та екологічність. Зокрема учасники дізнаються, як забезпечувати дієву рівність прав та взаємну повагу у щоденній роботі, як залучати до прийняття рішень тих, кого вони стосуються, а також потренуються робити свої проекти дружніми до довкілля.

Зелена академія дружня до батьків з дітьми, ЛГБТКІ-спільноти, людей з інвалідністю, представників/-ць інших маргіналізованих груп. Організатори також приймають заявки від громадян/-ок інших держав, що тривалий час працюють в Україні та на її користь.

Подати заявку на участь у школі можна до 6 травня: http://bit.ly/ZA19

Організатори оберуть 22 учасників/-ць на основі їхньої вмотивованості до участі, критичності, активної та відповідальної позиції, а також попереднього досвіду роботи.

Участь у Зеленій академії є безкоштовною. Фонд забезпечує учасникам/-цям проживання та харчування на час навчання.

Контакти: [email protected]

Фото: ua.boell.org

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

24 години — 1 журнал. Асоціація Креативних Індустрій взяла участь у створенні другого видання унікального журналу UkraЇnext

19 жовтня топові журналісти, дизайнери, фотографи, редактори, ілюстратори зібрались разом для створення спільного медіапродукту — журналу UkraЇnext.

На бізнес-форумі «Інновації в комунікаціях. Тренди 2020» визначать найкраще корпоративне медіа України

28 жовтня у столичному готелі Radisson Blu Hotel відбудеться бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Тренди 2020», який організовує Асоціація корпоративних медіа ...

Борьба за 50 000 гривен: ведущие IT-компании проведут Хакатон для студентов

26-27 октября в инновационном парке Unit.City пройдет Хакатон, где студенты ведущих инженерных вузов будут соревноваться за главный приз от генерального ...