В українських університетах з’являться підприємницькі клуби для студентів

З цього навчального року в українських університетах почнуть організовувати підприємницькі клуби, де студенти зможуть отримувати підприємницькі навички незалежно від спеціальності. Організатори ініціативи – Міносвіти України та ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP).

Як повідомляє прес-служба МОН, у клубах відбуватимуться зустрічі з підприємцями, обговорення нових ідей та проектів, перегляд відеолекцій тощо. Найголовніше – студенти знатимуть, до кого звернутися за порадою, якщо у них виникне ідея і бажання створити стартап.

Щоб організувати такий клуб у своєму університеті, насамперед потрібно заповнити заявку за цим посиланням. Також закладу необхідно виділити приміщення, де студенти зможуть збиратися і проводити потрібні заходи, та забезпечити в ньому комфортну роботу.

Займатимуться організацією та подальшою роботою клубу локальні команди кожного університету або факультету, куди увійдуть студенти-волонтери та координатор від вишу. Наприклад, така команда забезпечуватиме активності в клубі, запрошуватиме спікерів, складатиме графік його роботи тощо.

Щоб залучити якомога більше студентів до клубу, університети можуть скористатися різноманітними видами заохочення, які є традиційними для закладів вищої освіти. Наприклад, зараховувати студентам організацію заходів клубу чи роботу над стартапом у клубі як виробничу практику.

Водночас МОН і YEP надаватимуть методологічну й організаційну підтримку клубам, проводитимуть тренінги для локальних команд та їх координаторів, а також заохочуватимуть найактивніші клуби.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Медицинский суперклей для разбитого сердца

Китайские ученые из Чжэцзянского университета разработали новый медицинский клей, которым можно скреплять повреждения в органах. В том числе и в сердце.

Робопчелы – маленькие роботы с большими перспективами

Когда речь заходит о роботах, взгляд сразу цепляется за большие проекты, а инновации в области миниатюрной робототехники часто оказываются незамеченными. И совершенно зря, как показывают роботы Bee Plus, созданные в Университете Южной Калифорнии.

Google тестирует искин-переводчик, который подражает интонациям

Все мы знаем, что успех коммуникации зависит не только от того, что мы говорим, но и от того, как мы это говорим. Поэтому-то новый прототип автопереводчика от Google переводит не только речь, но также тон и модуляции голоса.