Новий сезон в ЦУМ. Рекламна кампанія

ЦУМ відкриває новий сезон запуском рекламної кампанії, наповненої магнетичними сюжетами, сильними образами і живими емоціями. Серія фотографій і відео кампейну були зняті біля підніжжя та на вершинах Карпатських гір, а також біля озера Синевир.

Локація зйомки креативною командою ЦУМ була вибрана не випадково. Карпатські гори – місце з дивовижною енергетикою і природою, що вражає уяву, вабить і очищує свідомість кожного. Саме тут ЦУМ фантазує на тему нового сезону та представляє героїв різного віку і нестандартних типажів, в класичних, спортивних і стрітстайл образах, що відображає мультиаудиторну пропозицію центрального універмагу.

Характер зйомки, багато в чому, виходить з персонального стилю запрошеного фотографа з Німеччини. Патрік Бінерт, відомий своїми роботами для брендів Givenchy, Valentino, Lanvin і Victoria Beckham, в своїх фотографіях задає тренд на особливий світ, де майбутнє будується на почуттях, а чесність і відкритість – головні його принципи. У сюжетах рекламної кампанії переважає формат сторітеллінга, який відводить від поверхневих соціальних дрібниць. Кожен кадр – це чиста медитація в тривалому творчому процесі.

Герої рекламної кампанії – романтики та мрійники, які знаходяться в пошуку та пізнанні себе, нових відчуттів і свого місця в світі. Вони багато подорожують і думають про майбутнє. Разом зі знімальною командою герої наважилися підкорити гірський масив українських Карпат – Полонину Боржаву, а також найбільше високогірне озеро України – Синевир.

Підкреслити винахідливість і рішучість героїв зйомки вдалося завдяки новим колекціям міжнародних брендів, які представлені сьогодні в ЦУМ: Jimmy Choo, Versace, Bally, Red Valentino, Nanushka, ALEXACHUNG, See by Chloe, Weekend Max Mara, Giorgio Armani, Pal Zileri, Lardini, Puma та інші.

Фотограф: Патрік Бінерт

Стиль: Веня Брикалін

Моделі: Анастасія Чугункіна (One Mother Agency), Світлана Б (Evlog Models), Віка Афанасьєва (K Models), Маша Шабодаш (Cat B Agency), Віталіна Головльова, Тамара Франчук, Ілля Потрібний (Addicted Models), Сергій Какулія (Boys Boys Boys Management), Денис Грищук, Назар Коптевков

Зачіски: Павло Лотнік

Макіяж: Віталія Сарожинська

Асистент стиліста: Вікторія Філіппова

Асистент (макіяж і зачіски): Ілона Луценко

Продакшн, кастинг: baby___prod

Асистент продакшну: Юрій Матсовка

 Режисер: Павел Кільдау

Продакшн: Олександра Зубченко, Патриція Кузнєцова, Максим Зубченко (Gravicapafilms)

Асистент камери: Роман Левчук

Монтаж: Катерина Мінгазірова

Колір: Валентин Вернігор

Саунд дизайн: Олексій Ольшевський

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Ikea призывает передавать дальше старую мебель

Компания Ikea решила реабилитировать старую мебель в глазах публики.

Дома для беженцев: рулоны бетона, в которые надо «просто добавить воды»

Инженеры из архитектурной студии Cutwork создали бетонную ткань, которую можно скатывать в рулон. Если ее полить водой, она затвердевает, застывая в той форме, которую ей придали.

Подделкам тут не место

BBDO Ukraine поставило захватывающий боевик для бренда "Аскорбинка" Киевского витаминного завода