Долгая дорога домой

Фильм начинается с конфликта. Папа и сын едут домой в автомобиле. Папа продолжает поучать взрослого сына, как ему следует вести себя в бизнесе. Сын не выдерживает: он уже взрослый и в папиных советах не нуждается!

Но по дороге домой сын невольно вспоминает всю свою длинную дорогу из дества во взрослую жизнь. И понимает, что лучшим другом, поддержкой и опорой для него всю жизнь был отец….

Получилось трогательно и даже сентиментально, хотя и несколько наивно. Но эта история наверняка найдет отклик у тех, кому она предназначена.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.