Фестиваль рекламы Loerie Awards объявил лучшие работы

 Всего было роздано 256 наград. Гран-при в номинации Outdoor получила кампания «Радуга для радужной нации» агентства FCB South Africa для Coca-Cola.

Серебро досталось агентству Ogilvy & Mather Africa за проект для цифровой наружки Sprite.

Бронзу за кампанию «Разноцветный эскалатор» для бренда декоративных красок Plascon заработало агентство GOLO.

Также бронзовой наградой отмечен indoor-проект агентства Joe Public, выполненный по заказу Nedbank.  И кампания TBWAHuntLascaris Johannesburg для сети отелей Road Lodge.

В номинацию Posters & Billboards с бронзой попала кампания ANTI EST, созданная агентством GRID Worldwide.

Полный список финалистов доступен ЗДЕСЬ.

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитної програми «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.