Фільм «Сторонній» отримав 5 нагород колумбійського кінофестивалю Festival De Sci-Fi, Terror u Fantasia

Стрічка Дмитра Томашпольського «Сторонній» отримала п’ять нагород Міжнародного кінофестивалю фантастики, хоррорів та фентезі Festival De Sci-Fi, Terror u Fantasia, який відбувся у місті Богота, Колумбія. Картина перемогла в номінації «Найкращий художній фільм в категорії SCI-FI», також журі відзначило роботу режисера, оператора, художника та сценариста.

За сюжетом, команда синхронного плавання зникає під водою у басейні під час виступу, а пацієнтка водолікарні пропадає під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані і як цього стосується лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної нерозкритої справи. А ще – їй доведеться з’ясувати, хто вона насправді.

Головні ролі у фільмі виконали Анастасія Євтушенко та Даша Трегубова. Продюсером стала Олена Дем’яненко. Стрічку створено «Кінокомпанією Гагарін Медіа» за підтримки Держкіно.

В українському кінопрокаті фільм «Сторонній» очікується у 2020 році.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

В Україні зняли соціальну рекламу, яка закликає перенести святкування Різдва на 25-те грудня

19 грудня була оприлюднена соціальна реклама, яка спрямована на популяризацію ідеї перенесення святкування Різдва з 7-го січня на 25-те грудня.

Бренд – поняття суспільне. Теми, тенденції та уроки Eurobest-2019

Цьогорічні роботи Eurobest показали, що бренди наразі відмовляються від кампаній, розрахованих на швидкий але короткочасний успіх, та поверхневих спроб «присусідитися» до актуальних питань.