Havas Creative Group Ukraine відкриває дизайн-бюро

Havas Creative Group Ukraine анонсує нове дизайн-бюро — Havas Kyiv Design.

Агентство спеціалізуватиметься на візуальній комунікації компаній, а саме на створенні брендів, їх логотипів та айдентики, упаковок та етикеток, неймінгу та надаватиме послуги з копірайтингу.

Команда агентства була сформована зі спеціалістів групи. Очолить дизайн-напрямок Михайло Головачко на позиції Head of Design. Він має 14 років досвіду в цій сфері.

«Ми віримо в магію дизайну. Разом із клієнтами ми працюємо, щоб знайти ті індивідуальні особливості бренда, які можна об’єднати з естетичним баченням і створити не просто привабливу картинку, а ефективну систему дизайну, яка буде працювати в реальному світі, і передавати всю індивідуальність бренда через дизайн», — Михайло Головачко, Head of Design в Havas Kyiv Design.

У портфелі команди вже є проекти для таких відомих брендів, як МАУ, Громадське, Radioaktive Film, GudFood, Panchos, Bistro Bistro, Vesch та інші.

Окрім Havas Kyiv Design у групу входять 5 агентств, що відповідають за напрямки: маркетингові комунікації, креатив, digital, медіа та PR.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире