Я Санта, ти Cанта, Ми real Santa Team.

Цієї зими Coca-Cola, рекламна агенція Saatchi & Saatchi Ukraine та «Время и Стекло» стали командою Санти й подарували новорічний настрій і натхнення в новому танцювальному відео на зимовий хіт від Coca-Cola «Свято наближається». Його було релізнуто в діджиталі та… на банках Сoca-Cola.

Це великий і крутий святковий проєкт. Над фірмовим звуком у стилі групи працювали саунд-продюсери, завдяки колаборації «Время и Стекло» та креаторів агенції з’явилися хітові рими, а арт-департамент Saatchi & Saatchi Ukraine і талановита режисерка Анна Бурячкова створили відеоряд.

Отже, на світ з’явилася нова версія хіта – сучасна, молодіжна й супер танцювальна. Сцена у вигляді коробки подарунків, фітболи в ролі величезних новорічних прикрас, святкова та гарна, наче ялинка, Надя Дорофєєва, харизматичний Позитив, що змінював костюми ніби Санта рукавички, мегатрендові та запальні денс-рухи, які так і хочеться повторювати й кидати в TikTok.

Головною фішкою проєкту стали секретні (насправді, вже ні) куплети та відео, що можна побачити лише через смартфон. Протягом грудня саме на банках Coca-Cola із Сантою будуть з’являтися ексклюзивні мінікліпи, які розкажуть фанам, що сталося з Надею та Позитивом, коли вони потрапили в банку наприкінці youtube-версії. І це не спойлер! Це унікальний контент, святковий настрій, круті рими й танці-танці-танці. Просто качаєте додаток Arloopa і йдете в найближчий маркет, в якому є святкова Coca-Cola.!

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире