Как стать художником самому себе (ВИДЕО)

Создавалось яркое видео в лондонском рекламно-продюсерском агентстве Somesuch, а его режиссером яркого видео стал Рейн Аллен-Миллер, ранее работавший креативщиком в агентстве Mother.

В коротком фильме перед зрителем мелькает калейдоскоп самых разных лиц, красивых и не очень, и все действие сопровождается произносимыми героями словами, которые словно отражают их растущую уверенность в себе: «Я художник и холст», «Я чудак и воин».

И конечно, все это сопровождается примерами самого необычного использования туши, помады и румян, что превращает ролик в веселую игру.


Подробнее: https://adindex.ru/news/adyummy/2017/09/21/165937.phtml

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитної програми «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.