Люксоптика зізналась в коханні окулярам і людям в окулярах

«Люксоптика» стає супермаркетом окулярів. Демократичність і ліберальність мережі підтверджується наявністю рішень на будь-яку кишеню. «Люксоптика» — для всіх, у кого виникає потреба в оправах, лінзах, сонцезахисних окулярах, послугах лікаря або ремонту.

 Нова бренд-стратегія і комунікація «Люксоптики» була розроблена креативним агентством Bart & Fink. Перший етап кампанії стартував на національних телеканалах, як відео-зізнання в коханні до всіх, хто носить окуляри.

«Для початку ми зрозуміли, що це той рідкісний кейс, коли на рівні стратегії не потрібно шукати нішу, а можна і потрібно говорити речі, характерні для всієї категорії. Потім ми відмовились від того, щоб комунікувати медичну експертизу, залишивши її іншим інструментам, типу PR і промо, і пішли за стратегією дантистів, які в якийсь момент почали замість «приходьте до нас за здоровими зубами» говорити «приходьте за красивими усмішками». Ну а визначним моментом в розробці стратегії стало спілкування з головним лікарем мережі Люксоптика, Ларисою Борисівною. З нею, як і з іншими топами компанії, я зустрічався на етапі підготовки стратегії. І ось я сидів перед людиною, яка може годинами захоплено розповідати про окуляри і очкарикiв, і подумав, — та це ж і є Люксоптика. Так народилась концепція «ми любимо вас, очкарики», — ділиться концепцією Олег Томін, власник і креативний директор Bart & Fink.

«У цьому році 25 років як «Люксоптика» займається окулярами. Ми знаємо все про окуляри. І так, ми в компанії обожнюємо окуляри, вважаємо їх найпрекраснішим аксесуаром і знаємо, що люди в окулярах абсолютно прекрасні. Ми пропонуємо світові бренди, виробляємо оправи та лінзи під власними торговими марками для того, щоб кожен міг собі дозволити те, що йому подобається. Дякую Bart & Fink, що разом з нами стали одержимі окулярами й створили такий емоційний ролик», — коментує Віолета Титаренко, директор з маркетингу мережі «Люксоптика»

Любов до окулярів не виключає наявності високої експертизи в діагностиці зору. «Люксоптика» вірить у здоровий зір, тому в кожній оптиці є обладнаний кабінет лікаря, де фахівець максимально точно визначає діагноз і підбирає лінзи. Також, в рамках соціального проекту «Здоровий зір» компанією регулярно проводиться безкоштовна мобільна діагностика дітей і дорослих, що робить перевірку зору ще більш доступною.

Команда творців рекламного ролика:

Owner and Creative Director: Олег Томін

Creative group head: Катя Чанишева

Head of art: Петро Діденко

Copywriter: Ліза Рожкова,

Art-director: Іра Козаченко і Аня Удовенко

Account manager: Настя Савчук

Account director: Поліна Просвірякова

Designer: Вова Микицей та Настя Бондар

Producer: Shiny brilliantstar

Люксоптика:

Директор департаменту маркетингу та реклами: Віолета Титаренко

Керівник відділу реклами: Анна Беліченко

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Скутер, работающий на злости, к 10-летнему юбилею Angry Birds

Кампания открывается скутером The Rage Rider, который едет лишь тогда, когда его ездок кричит.

Звуки, которые помогают расти: электромобили Toyota споют для растений

У машиностроителя Ayax, который делает автомобили Toyota для Уругвая, есть идея: сделать машины, которые издают звук, стимулирующий рост растений.

Переработать шум, чтоб сделать город тише

Компания PEUGEOT и агентство BETC разработали первый бигборд, который может заряжать электромобили, используя шумовое загрязнение.