Мадс Міккельсен на велосипеді у новій рекламі Carlsberg

Carsberg разом з рекламним агентством Fold7 створили два нових відеоролика, у рамках співпраці з датським актором Мадсом Міккельсеном (Mads Mikkelsen).

Компанія Carlberg продовжує втілювати ідеї датських традицій та демонструє свою небайдужість до світових проблем екології

У відео «The delivery» актор пересувається велосипедом по вулицях Данії та акцентує увагу на легендарну випічку країни. У другому відеоролику компанія представляє нову упаковку «Snap pack» з мінімальним використанням пластику.

Зазначимо, що відео спочатку будуть транслюватися у Данії, а згодом у Європі. Вперше ми побачили актора у ролику «The Danish way», який був створений Calsberg у квітні 2017 року.

Автор: Юлія Труба

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Пластиковая рыба – беда морских животных

Бренд напитков Сorona и природоохранная организация Parely for the Oceans к Дню Земли создали анимационный ролик «THE FISH», который показывает, насколько опасны для животных все эти аппетитно выглядящие кусочки пластика.

Индийская компания Ottomate привнесла немного здравого смысла в дизайн вентиляторов

Последние лет 100 эта категория товаров не видала ни одного серьезного новшества. А теперь компания Ottomate решила, наконец, дать потребителям такой вентилятор, который им нужен, и добавить в него функцию Auto Mode.

Новые назначения в ЦУМ Киев

Маркетинг директором ЦУМ Киев назначен Алексей Зеркаль.