Мерси за конкуренцию (ВИДЕО)

Видео было опубликовано в официальном аккаунте компании в Twitter. По словам сотрудников Airbus, благодаря соперничеству с Boeing им удается с каждым годом повышать стандарты качества и улучшать жизнь людей по всему миру.

«Все 150 тысяч сотрудников хотят сказать Boeing только одно… Поздравляем! С днем рождения и юбилеем», – произносят они на разных языках.

Американская компания Boeing была основана летом 1916 года.  Airbus – главный конкурент – появился значительно позже, в 1970 году. 


Подробнее:http://adindex.ru/news/adyummy/2016/07/14/135094.phtml

Tags:


Notice: Undefined offset: 0 in /home/test2.reklamaster.com/html/wp-content/themes/onfleek/inc/df-core/views/df-content/df-post-layout-9.php on line 167

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.