Мы — настоящие животные! Реклама-пародия Pepepami

Агентство Atomic London создало 40-секундный ролик для мясных снеков Peperami в форме брутальной пародии на солидную и пафосную рекламу спортивных брендов.

Под видом спортменов-суперменов, которых массово показывают в своей рекламе бренды спорттоваров, в ролике фигурируют три вида снеков Peperami — говяжий, свиной и куриный. У зрителей могу напрашиваться прямые аналогии с некоторыми спортивными звездами, особенно теми, кто активно снимается в рекламе. При этом авторы идут на сознательное снижение пафоса, показывая, что супергероям ничто земное не чуждо, включая, простите, метеоризм.

Слоган «Мы — настоящие животные!», кроме брутальной силы подчеркивает и натуральность снеков Peperami, сделанных из настоящего мяса.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитного продукту «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.