Напередодні прем’єри «Захара Беркута», за підтримки Visa та Havas Engage, FILM.UA шукає нових кінозірок

 Камера! Мотор! Visa долучилась до повномасштабної підтримки українського кіно. Вже у жовтні на екрани країни виходить довгоочікуваний історичний екшн «Захар Беркут», знятий за відомою однойменною повістю Івана Франка.

Visa — офіційний партнер кіностудії FILM.UA та прем’єри стрічки.

Нагадаємо сюжет. Карпати. 1241 рік. Громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута протистоїть могутній монгольській орді на чолі з ханом Бурундою. Сила волі та дух єдності, характери, яскраві персонажі, неймовірні перипетії та батальні сцени. Цікаво?

Visa надає можливість не просто потрапити до зали кінотеатру, а навіть опинитись на кіноекрані – обирати вам!

В агентстві Havas Engage розробили сайт, де кожен охочий може спробувати себе в амплуа одного з персонажів фільму «Захар Беркут». Для цього потрібно ознайомитися із режисерською задачею, вжитися в образ та за 90 секунд у натхненному монолозі переконати журі, що саме ти наступний Миколайчук!

Кращих оберуть творці кінофільму «Захар Беркут».

Головний приз — роль в одному з нових кінопроектів FILM.UA. Серед заохочувальних призів — екскурсія на кіностудію, квитки на допрем’єрний показ стрічки «Захар Беркут», фотосесія у справжніх костюмах кіногероїв.

Тож, не гайте час! Мерщій за збіркою Франка! Репетируйте текст перед дзеркалом та проходьте кастинг на сайті visa.film.ua!

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

В Україні зняли соціальну рекламу, яка закликає перенести святкування Різдва на 25-те грудня

19 грудня була оприлюднена соціальна реклама, яка спрямована на популяризацію ідеї перенесення святкування Різдва з 7-го січня на 25-те грудня.

Бренд – поняття суспільне. Теми, тенденції та уроки Eurobest-2019

Цьогорічні роботи Eurobest показали, що бренди наразі відмовляються від кампаній, розрахованих на швидкий але короткочасний успіх, та поверхневих спроб «присусідитися» до актуальних питань.