Напередодні прем’єри «Захара Беркута», за підтримки Visa та Havas Engage, FILM.UA шукає нових кінозірок

 Камера! Мотор! Visa долучилась до повномасштабної підтримки українського кіно. Вже у жовтні на екрани країни виходить довгоочікуваний історичний екшн «Захар Беркут», знятий за відомою однойменною повістю Івана Франка.

Visa — офіційний партнер кіностудії FILM.UA та прем’єри стрічки.

Нагадаємо сюжет. Карпати. 1241 рік. Громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута протистоїть могутній монгольській орді на чолі з ханом Бурундою. Сила волі та дух єдності, характери, яскраві персонажі, неймовірні перипетії та батальні сцени. Цікаво?

Visa надає можливість не просто потрапити до зали кінотеатру, а навіть опинитись на кіноекрані – обирати вам!

В агентстві Havas Engage розробили сайт, де кожен охочий може спробувати себе в амплуа одного з персонажів фільму «Захар Беркут». Для цього потрібно ознайомитися із режисерською задачею, вжитися в образ та за 90 секунд у натхненному монолозі переконати журі, що саме ти наступний Миколайчук!

Кращих оберуть творці кінофільму «Захар Беркут».

Головний приз — роль в одному з нових кінопроектів FILM.UA. Серед заохочувальних призів — екскурсія на кіностудію, квитки на допрем’єрний показ стрічки «Захар Беркут», фотосесія у справжніх костюмах кіногероїв.

Тож, не гайте час! Мерщій за збіркою Франка! Репетируйте текст перед дзеркалом та проходьте кастинг на сайті visa.film.ua!

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

В Ельдорадо починається Велика Смажка

Велика смажка в Ельдорадо – це зухвалий гумор, який BBDO Ukraine та Ельдорадо дозволили собі у Чорну п’ятницю, щоб розповісти про великі знижки і трохи побешкетувати.

У Лондоні влаштують Дні українського кіно

З 5 по 8 грудня у лондонських кінотеатрах Cine Lumiere та Curzon Soho пройдуть Дні українського кіно, які організовує Український ...

ISD Group вручили «золото» на берлінському фестивалі Ciclope

8 листопада агенція ISD Group отримала «золото» на фестивалі реклами та відео Ciclope Festival в Берліні. Журі відзначило їхній проект AI VERSUS, який ...