Не говорите нам «прости». Просто любите нас такими

К всемирному дню прав детей с синдромом Дауна, который отмечается 21 марта, Canadian Down Syndrome Society (CDSS) подготовило ролик-месседж о том, когда нельзя говорить Sorry людям с синдромом Дауна.

Извиняться можно по многим поводам: например, если вы опоздали, потеряли перчатки или берете последний кусочек пиццы. Но нельзя говорить sorry, когда на свет появляется ребенок с синдромом Дауна. Потому что каждый ребенок заслуживает того, чтобы мы радовались его появлению на свет, чтобы мы согревали его своим теплом, чтобы мы его любили.

В специальном ролике, снятом агентством FCB Canada, люди с синдромом Дауна объясняют, когда можно сказать «извините», а когда это плохое слово.

 

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитної програми «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.