Одна минута для хороших дел. Новая кампания Dairygold.

Но бывает, что минута все меняет в жизни круто — строчка из старой песенки вполне подходит для рекламной кампании Dairygold — ирландского сервиса по заказу продуктов онлайн. Кампания «Одна минута для хорошего дела» идет ужде несколько лет и демонстрирует, как, вместо ходьбы по магазинам, можно использовать освободившееся время, заказав продукты у Dairygold.

В этот раз агентсво ROTCO режиссер Ким Гелденхайс показывают нам трогательную историю об отце, который буквально двумя штрихами вдохновляет дочь на творческий прорыв. И пусть речь идет только о детском рисунке, это может перерасти в настоящее творчество. А все потому, что у папы нашлось несколько свободных минут…

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитної програми «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.