Оголошено претендентів на премію Jager Music Awards 2019

Премія незалежної музики Jager Music Awards 2019 оприлюднила списки номінантів у 10 категоріях: гурт року, сингл року, відео року, рок-артист року, хіп-хоп артист року, електронний артист року, лейбл року, подія року, DJ року й внесок в індустрію.

За звання «Гурт року» борються DakhaBrakha, Latexfauna i Yuko. За першість в номінації «Подія року» змагаються музичні фестивалі Atlas Weekend, UPark Festival та концерт Monatik, який відбувся в червні в НСК «Олімпійський».

А ось кліпи, які претендують на першість в категорії «Відео року»:

До складу журі увійшли: партнер фестивалю Sziget, директор з продакшену на Electric Castle Festival, українські промоутери, продюсери та журналісти. Також на сайті премії розпочали відкрите голосування у категорії «Young Blood», яку створили заради пошуку нових артистів.

Імена переможців оголосять 15 листопада.

Тэги:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

В Україні зняли соціальну рекламу, яка закликає перенести святкування Різдва на 25-те грудня

19 грудня була оприлюднена соціальна реклама, яка спрямована на популяризацію ідеї перенесення святкування Різдва з 7-го січня на 25-те грудня.

Бренд – поняття суспільне. Теми, тенденції та уроки Eurobest-2019

Цьогорічні роботи Eurobest показали, що бренди наразі відмовляються від кампаній, розрахованих на швидкий але короткочасний успіх, та поверхневих спроб «присусідитися» до актуальних питань.