Оля Полякова зняла кліп в колаборації з мережею супермаркетів АТБ

Після гіперпродуктивного року, який став для Олі Полякової тріумфальним, напередодні новорічних і Різдвяних свят співачка випускає несподівану колаборацію з мережею супермаркетів АТБ.

Тепер на «Королеву Ночі» можна не тільки дивитися, а й скуштувати. В рамках співпраці з АТБ шанувальники співачки отримають не тільки гумористичне відео, а й нову лінію цукерок «Королева Ночі» і «П’яна вишня», а також шампанське, випущене під однойменним брендом «Королева Ночі».

У новому відеоролику співачка розкриває всю правду про сучасних королев, які після опівночі перетворюються в нічних жриць. І за 4 хвилини демонструє всі слабкості тонкої жіночої натури, з якими знайома кожна дівчина в нерівній битві з відкритим холодильником після 23:59.

Яскраві образи, фірмова пластика, тонкий гумор і легка самоіронія — це те, що виділяє роботи Полякової серед мільйонів інших. Спеціально для зйомок «Нічна жриця» співачка залучила переможців і учасників-переможців п’яти сезонів шоу «Ліга сміху», почесним тренером якого поп-діва є протягом чотирьох років. Режисерами нового відео виступили Дмитро Маніфест і Дмитро Шмурак.

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире