Онлайновий кастинг і відкриття нової кінозірки в промо для Visa й FILM.UA від Havas Engage

Напередодні виходу історичного екшену «Захар Беркут» Visa стала офіційним партнером кіностудії FILM.UA у межах масштабної підтримки фільму.

До прем’єри блокбастеру й на честь старту співпраці проведено кампанію «Подорож у захопливий світ кіно завдяки Visa й FILM.UA».

Учасник мав зайти на промосторінку, вибрати одного з персонажів стрічки «Захар Беркут», зіграти й зафільмувати монолог вибраного персонажа, завантажити відео, поділитися покликанням на нього й чекати результату.

За період проведення акції в ній взяло участь близько 200 учасників, а це 230 відео, які зібрали понад 32 тисячі лайків. Кілька місяців учасники ділилися своїм акторським талантом, збирали лайки й наближалися до здійснення мрії — здобуття ролі в майбутньому кінопроєкті FILM.UA.

Відео деяких учасників:

Нагадаємо, що розіграш призів відбувався в три етапи. Підсумком кожного стало нагородження переможців, які відвідали прем’єрний показ фільму «Захар Беркут». Вони одержали сертифікат для себе та друзів на екскурсію кіностудією FILM.UA і взяли участь у професійній фотосесії на реальних кінолокаціях в образах героїв фільму «Захар Беркут». Після трьох етапів було сформовано короткий список фіналістів — 20 лідерів за кількістю набраних лайків.

Журі в складі творчої групи стрічки «Захар Беркут» вибрало найталановитішого учасника. Переможцем стала Таїсія Хвостова, яка й дістане роль в одному з нових кінопроєктів FILM.UA.

Дізнавшись про свою перемогу, дівчина поділилася враженнями від участі в акції:

«Я неймовірно щаслива й досі не вірю, що все склалося саме так, як хотіла. Найважливіше, що подарував мені проєкт, — впевненість у собі.

Ця перемога — початок мого професійного акторського життя.

У майбутньому мені хотілося б взяти участь у створенні історичного кіно. Якщо говорити про роль, то хочу зіграти людину, що бореться сама з собою, у якої величезний внутрішній конфлікт. Дякую Visa й FILM.UA за подароване щастя й віру в те, що справжні та щирі мрії повинні збуватися!»

 

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Маскот-кракен: монстр – существо общительное

Серия небольших роликов показывает его в обществе друзей. Впрочем, их общение порой омрачается… инцидентами.

Для тех, кто не отрицает перемену климата: воск, который чистит океан

Австралийская организация Clean Ocean Foundation разработала такой воск для серфинга, который способен нейтрализовать кислоты.

Fedoriv Method – Как создавать что угодно; что угодно, но создавать

Сегодня информационный шум мешает компаниям пробиться к ушам и глазам аудитории, а высокая конкуренция ставит обязательным условием – будь не таким как все, и громко объясни чем ты лучше.