Пересадка на рейс в стиле Формулы-1. Суперледи из Star Alliance

Британская группа авиакомпаний Star Alliance и агентство Atomic London очень выразительно продемонстрировали эффективность такой услуги как Connection Service.

Connection Service — это обслуживание пассажиров, которые пересаживаются в аэропорту на стыковочный рейс. В таком сервисе главное — скорость и оперативность.

И это прекрано демонстрируется в ролике. Пассажира встречает элегантная леди за рулем багги и устраивает ему ралли через весь аэропорт с одного терминала на другой. Ну и плюшевый мишка на память — как же без него?

Критики почему-то отметили пожилую леди в роли супервумен за рулем. Замечено, что для рекламы такого рода это вообще редчайший случай.

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Україна в тренді: провідні позиції в інтернет-рекламі та багатообіцяючий потенціал на ринку мобільних застосунків

Український ринок інтернет-реклами – один з тих, що найбільш динамічно розвивається у Центральній та Східній Європі. Можливості для прискорення його розвитку криються у використанні мобільних застосунків.

Лояльний покупець: і все-таки де у нього кнопка?

22-23 жовтня 2019 року в Києві відбудеться ювілейний XV Міжнародний форум "Лояльний покупець: де у нього кнопка?" і III Customer Experience Show.

Чому саме ти?

Із таким провокативним запитанням ПРАВЕКС БАНК звернувся до людей у новій комунікаційній кампанії для кредитної програми «Європейський персональний кредит». А також попросив заповнити форму і вказати, чому саме він чи вона повинен отримати від банку цю гаряченьку пропозицію.