Що важливіше за гроші? Вочевидь, їжачки (принаймні для нідерландців)

Лотереї існують багато де. Зокрема, в Нідерландах найбільшою лотереєю є Staatsloterij, яка нещодавно випустила свою святкову кампанію від TBWA\Beboko.

Напередодні Нового року вона розігрує приз у 30 мільйонів. І ми звикли, що у таких кампаніях зазвичай показують мрії потенціальних переможців: купити власний острів або послати остогидлого начальника під три чорти. Проте Staatsloterij обирає інший підхід.

Зіркою її промо-ролика став їжачок Фредді, що біг вночі через дорогу, коли на нього раптом ледь не наїхав водій, який щойно купив лотерейний квиток. Але замість того, щоб, пригальмувавши, поїхати собі далі, він забирає Фредді додому, де їжачок буде в безпеці. І десь у процесі цей лотерейний квиток просто вислизає у нього з кишені.

Зрештою, людині та їжачкові й так непогано разом. А цього ні за які гроші не купиш.

Джерело

Tags:

ТЕБЕ МОЖЕТ ПОНРАВИТЬСЯ

Лучшая рождественская реклама брендов — 2019

Чем ближе одна из самых долгожданных дат года, тем охотнее бренды шутят, сочиняют сказки и рассказывают людям душещипательные истории.

Екатерина Жук о причинах неудачи благотворительных проектов и неприбыльных организациях

Компания, которая хочет быть (или казаться) социально ответственной, начинает заниматься благотворительными проектами. Но проблема в том, что бренды не всегда ...

OMD Optimum Media – медиаагентство №1 в мире и регионе ЕМЕА

Согласно отчету о мировых биллингах, составленному исследовательской компанией COMvergence, в 2019 году OMD Optimum Media сохранило за собой звание крупнейшего медиаагентства в мире